Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Oneplus 8t


Szoknyácska

Kérdés

15 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia @Szoknyácska és @Tomtotom!
Illetékes csoportunk dolgozik rajta, hogy meg tudjon jelenni a készülék a kínálatunkban.
Visszajelzésed alapján viszont ezzel kapcsolatban sajnos még nincs fix információjuk.

Bízunk benne, hogy elérhető lesz! Kérjük, kövessétek közösségi csatornáink, ahogy ezzel kapcsolatban friss információval
rendelkezünk rögtön feltüntetjük. ^Oszkár

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia Gergő!
Sajnos nem kaptunk újabb infókat a legutóbbi válaszunk óta :(

Érdemes figyelemmel kísérned a Facebook oldalunkat, ahol folyamatosan beszámolunk az újdonságainkór, így új készülékek kínálatba kerüléséről is itt értesülhetsz a leggyorsabban.  ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
18 perce, Szoknyácska írta:

Twitteren azt a választ kaptam hogy a közeljövőben nem fog bekerülni. Akkor irány egy másik szolgáltató. >:(

Ha alapvetően meg vagy elégedve a szolgáltatóval, én azt javaslom válassz más készüléket és maradj a szolgáltatónál. Esetleg nézz szét interneten, számos webshopban kaphatóak olyan készülékek, amik szolgáltatónál nem.

Anno én is így voltam. Kinéztem egy x készüléket, ami már sajnos addigra elfogyott. Ajánlottak y-t és tökéletesen bevált (sőt, utána ismerősök utólagos tapasztalata alapján nem is bántam meg, hogy nem az eredetileg kiszemelt készüléket választottam :) )

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
15 órája, Szoknyácska írta:

Twitteren azt a választ kaptam hogy a közeljövőben nem fog bekerülni. Akkor irány egy másik szolgáltató. >:(

Csodálkoztam is volna... 9_9

14 órája, Szoknyácska írta:

Semmi választék ami érdekelne. Az 50 mobilnak a háromnegyede xiaomi, apple, samsung. Egyik sem kéne. Huawei jöhetne szóba még, (most is az van) de google szolgáltatás nélkül nem kell. Oneplus az egyetlen ami kéne. 

Ezzel sajnos én is így vagyok, bár én s20 plust elfogadnám, de havi 20 - 22ezer Ft egy telefonért nekem már nonszensz. Sajnos a többi szolgáltató is ezeket szarokat árulja nagyrészt (*****fone-nál van One Plus 8 Pro havi 36 ezerért...9_9) , így én várok még. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...