cOdy_The_Hun

hiba webes felület adategyeztetés

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Nincs más okmány, amit használni tudnék, de telefonon sikerült az adat egyeztetés! A webes felület nekem nem működök!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
17 perce, cOdy_The_Hun írta:

Köszönöm a választ Dániel!

Mozilla Firefox volt az első, amivel próbáltam, de az Microsoft Edge is ugyanazt a hibát adja. Tehát „...a böngészési előzmények és sütik törlése...” nem segítene, mert nem az én rendszeremben van a hiba!!!

Dániel, te mikor nézted meg utoljára a DOMINO ADATEGYEZTETÉS oldalt? Mert ez a „...ha a születési helynél fel van tüntetve, hogy (Magyarország), akkor ezt is be kell írni a zárójelekkel együtt...” megvalósíthatatlan! A városhoz kellene beírni, hogy Magyarország?

Esetleg azt meg lehet próbálni, hogy nem a személyi igazolvány számot megadni, hanem más okmány azonosítóját.

Én már egyszer jártam úgy egy korábbi adategyeztetésnél, hogy a személyi igazolvány azonosítóját nem tudta ellenőrizni többszöri nekifutásra sem, a jogosítvány számát meg elsőre elfogadta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a választ Dániel!

Mozilla Firefox volt az első, amivel próbáltam, de az Microsoft Edge is ugyanazt a hibát adja. Tehát „...a böngészési előzmények és sütik törlése...” nem segítene, mert nem az én rendszeremben van a hiba!!!

Dániel, te mikor nézted meg utoljára a DOMINO ADATEGYEZTETÉS oldalt? Mert ez a „...ha a születési helynél fel van tüntetve, hogy (Magyarország), akkor ezt is be kell írni a zárójelekkel együtt...” megvalósíthatatlan! A városhoz kellene beírni, hogy Magyarország?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Fontos, hogy az egyeztetéskor minden adatot pontosan úgy írjatok be, ahogy az az érvényes igazolványon szerepel. Pl. ha a születési helynél fel van tüntetve, hogy (Magyarország), akkor ezt is be kell írni a zárójelekkel együtt. Ha ennek ellenére is hibát jelez az oldal, úgy átalános megoldásként segíthet a böngészési előzmények és sütik törlése. A fentiek mellett az egyeztetés kollégáink segítségével is elvégezhető a honlapunkon elérhető chat-en keresztül - ha nem tapasztaltok javulást javasoljuk, hogy itt vegyétek fel a kapcsolatot munkatársainkkal. ^Dániel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a választ! Szinte mindenhol hibát jelez!

Személyi Igazolvány -  Okmány száma

Előfizető neve -  Vezetéknév, Utónév

Születési hely - Város

Születési dátum -  Év Hónap Nap

Anyja neve - Vezetéknév, Utónév

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Melyik mezőnél ad vissza hibát?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most