Ugrás a tartalomhoz
  • 0

hiba webes felület adategyeztetés


cOdy_The_Hun

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Sziasztok!

 

Fontos, hogy az egyeztetéskor minden adatot pontosan úgy írjatok be, ahogy az az érvényes igazolványon szerepel. Pl. ha a születési helynél fel van tüntetve, hogy (Magyarország), akkor ezt is be kell írni a zárójelekkel együtt. Ha ennek ellenére is hibát jelez az oldal, úgy átalános megoldásként segíthet a böngészési előzmények és sütik törlése. A fentiek mellett az egyeztetés kollégáink segítségével is elvégezhető a honlapunkon elérhető chat-en keresztül - ha nem tapasztaltok javulást javasoljuk, hogy itt vegyétek fel a kapcsolatot munkatársainkkal. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm a választ Dániel!

Mozilla Firefox volt az első, amivel próbáltam, de az Microsoft Edge is ugyanazt a hibát adja. Tehát „...a böngészési előzmények és sütik törlése...” nem segítene, mert nem az én rendszeremben van a hiba!!!

Dániel, te mikor nézted meg utoljára a DOMINO ADATEGYEZTETÉS oldalt? Mert ez a „...ha a születési helynél fel van tüntetve, hogy (Magyarország), akkor ezt is be kell írni a zárójelekkel együtt...” megvalósíthatatlan! A városhoz kellene beírni, hogy Magyarország?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
17 perce, cOdy_The_Hun írta:

Köszönöm a választ Dániel!

Mozilla Firefox volt az első, amivel próbáltam, de az Microsoft Edge is ugyanazt a hibát adja. Tehát „...a böngészési előzmények és sütik törlése...” nem segítene, mert nem az én rendszeremben van a hiba!!!

Dániel, te mikor nézted meg utoljára a DOMINO ADATEGYEZTETÉS oldalt? Mert ez a „...ha a születési helynél fel van tüntetve, hogy (Magyarország), akkor ezt is be kell írni a zárójelekkel együtt...” megvalósíthatatlan! A városhoz kellene beírni, hogy Magyarország?

Esetleg azt meg lehet próbálni, hogy nem a személyi igazolvány számot megadni, hanem más okmány azonosítóját.

Én már egyszer jártam úgy egy korábbi adategyeztetésnél, hogy a személyi igazolvány azonosítóját nem tudta ellenőrizni többszöri nekifutásra sem, a jogosítvány számát meg elsőre elfogadta.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...