TrueY

Sagemcom F@st 3890V3 nntp

Kérdés

Sziasztok!

Kaptam egy  Sagemcom F@st 3890V3 routert. Az előző verziót azért cserélték le, mert nagyon megbízhatatlanul működött. Ezt is néha napján újra kell indítani, mert olykor-olykor elkezd hibázni.

Nagyon jó, hogy tudom szabályozni azt, hogy az egyes gépek milyen időpontokban tudnak bejelentkezni. De azt nem látom, hogyan tudom a router belső óráját beállítani. Szerintem el van csúszva, mert 22:00-t állítottam be az egyik gépre, de 20:00-kor megszüntette a forgalmazást. Lehet, hogy UTC-ben számol és bekapcsoláskor egy Telekomos szerverrel szinkronizál? Nem látom, hogy időzónát és NNTP szervert hol lehet beállítani.

Tudnátok segíteni?

Előre is hála! TrueY

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

3 órája, TrueY írta:

Sziasztok!

Kaptam egy  Sagemcom F@st 3890V3 routert. Az előző verziót azért cserélték le, mert nagyon megbízhatatlanul működött. Ezt is néha napján újra kell indítani, mert olykor-olykor elkezd hibázni.

Nagyon jó, hogy tudom szabályozni azt, hogy az egyes gépek milyen időpontokban tudnak bejelentkezni. De azt nem látom, hogyan tudom a router belső óráját beállítani. Szerintem el van csúszva, mert 22:00-t állítottam be az egyik gépre, de 20:00-kor megszüntette a forgalmazást. Lehet, hogy UTC-ben számol és bekapcsoláskor egy Telekomos szerverrel szinkronizál? Nem látom, hogy időzónát és NNTP szervert hol lehet beállítani.

Tudnátok segíteni?

Előre is hála! TrueY

Szia!

Ez egy ismert hiba!

Meg kell nézni a logokban, hogy mennyivel mutat többet, és értelemszerűen ennyit hozzá kell számolni a kívánt szabályhoz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @TrueY  ! Az előfizetéshez biztosított készülékek részletes beállításában Műszaki segítségnyújtás szolgáltatásunk keretében kérheted szakértő kollégáink segítségét, 1422-es számunkon. ^Levente

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, TrueY írta:

Sziasztok!

Tudnátok segíteni?

Előre is hála! TrueY

A hgw-k a T saját NTP szerverét (ntp.telekom.hu) használják időszinkronra. Ez gondolom egy Stratum 1 vagy 2 szerverrel szinkronizál. Nem tudod ezt a beállítást megváltoztatni.

A szerver egyébként jó időadatokkal dolgozik, az ímént kérdeztem le.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönjük a visszajelzést! Jelzésedet továbbítottuk illetékes kollégák felé. ^Levente

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @uzman!

Köszi a választ! Nem tudod, hogyan tudom megnézni a router óráját?

Előre is kösz! TrueY

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most