Ugrás a tartalomhoz
  • 0

IPTV elszállt


Mifene

Kérdés

Üdv!

Éjfél után nem sokkal, miközben néztük a TV-t, egyszer csak leállt. Azóta azt írja ki "Alkalmazás betöltési hiba, időtúllépés A telekom TV szolgáltatás jelenleg nem érhető el. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba a TV szolgáltatóval". Bakker mégis mi történhetett?? Miért tűnik el egy szolgáltatás egyik percről a másikra... Internet van, minden van, TV kifogástalan állapotban, tárhely bőven van, kifizetve-befizetve minden stb.. Valaki megnyom egy gombot és lekapcsol, vagy mi okozhatja?? Pár hónapos előfizetés, másik szolgáltatónál évek alatt nem voltak ilyen gondok...Más is tapasztalta? Milyen időközönként??

Köszi minden választ!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
1 órája, Mifene írta:

Üdv!

Éjfél után nem sokkal, miközben néztük a TV-t, egyszer csak leállt. Azóta azt írja ki "Alkalmazás betöltési hiba, időtúllépés A telekom TV szolgáltatás jelenleg nem érhető el. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba a TV szolgáltatóval". Bakker mégis mi történhetett?? Miért tűnik el egy szolgáltatás egyik percről a másikra... Internet van, minden van, TV kifogástalan állapotban, tárhely bőven van, kifizetve-befizetve minden stb.. Valaki megnyom egy gombot és lekapcsol, vagy mi okozhatja?? Pár hónapos előfizetés, másik szolgáltatónál évek alatt nem voltak ilyen gondok...Más is tapasztalta? Milyen időközönként??

Köszi minden választ!

Szia

Itt tudod ellenőrizni, hogy a településeden/kerületedben van-e tervezve karbantartás, mely adott esetben a leírt jelenséget okozhatja.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Köszi a segítséget! 

Sajna nem volt karbantartás és hiába telefonálgattam el a fél napot a hibabejelentéssel, nem tudják mi a hiba és semmi nem segített, fel is adtam.  
Töröltem minden beálltást, ki be lépkedtem, minden eszközt átnéztünk, minden működik stb. Elment egy csomó idő  eredmény nélkül. Két hónap alatt 8-szor kellett újraindítani.. Nem nagyon értem miért akadozik, vagy éppen nem működik egy új 4K LG smart TV-n a szolgáltatás, ami mellesleg még hanggal is vezérelhető annyira "okos"B| és minden más gyönyörűen fut rajta. A szomszéd egy ezeréves TV dobozon:D üvölteti éjjel -nappal a Netfix-et ugyanúgy Telekom nettel, mi meg IPTV előfizetéssel nézhetjük a semmit. 

Mindenesetre köszönöm és további szép napot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Mifene írta:

Sziasztok!

Köszi a segítséget! 

Sajna nem volt karbantartás és hiába telefonálgattam el a fél napot a hibabejelentéssel, nem tudják mi a hiba és semmi nem segített, fel is adtam.  
Töröltem minden beálltást, ki be lépkedtem, minden eszközt átnéztünk, minden működik stb. Elment egy csomó idő  eredmény nélkül. Két hónap alatt 8-szor kellett újraindítani.. Nem nagyon értem miért akadozik, vagy éppen nem működik egy új 4K LG smart TV-n a szolgáltatás, ami mellesleg még hanggal is vezérelhető annyira "okos"B| és minden más gyönyörűen fut rajta. A szomszéd egy ezeréves TV dobozon:D üvölteti éjjel -nappal a Netfix-et ugyanúgy Telekom nettel, mi meg IPTV előfizetéssel nézhetjük a semmit. 

Mindenesetre köszönöm és további szép napot.

Szia!

Lépj be az android tv beállításaiba, keresd meg az alkalmazások közt a telekom tv-t és töröld az alkalmazás gyorsítótárát, utána válaszd ki a kényszerített leállítást, majd indítsd újra a boxot. Elvileg meg kell adnod újra a bejelentkezési adataidat és utána működni fog. Én ezzel a módszerrel leheltem bele többször is életet hasonló szituban (pár kisebb agyvérzés után, persze.)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, Mifene írta:

Sziasztok!

Köszi a segítséget! 

Sajna nem volt karbantartás és hiába telefonálgattam el a fél napot a hibabejelentéssel, nem tudják mi a hiba és semmi nem segített, fel is adtam.  
Töröltem minden beálltást, ki be lépkedtem, minden eszközt átnéztünk, minden működik stb. Elment egy csomó idő  eredmény nélkül. Két hónap alatt 8-szor kellett újraindítani.. Nem nagyon értem miért akadozik, vagy éppen nem működik egy új 4K LG smart TV-n a szolgáltatás, ami mellesleg még hanggal is vezérelhető annyira "okos"B| és minden más gyönyörűen fut rajta. A szomszéd egy ezeréves TV dobozon:D üvölteti éjjel -nappal a Netfix-et ugyanúgy Telekom nettel, mi meg IPTV előfizetéssel nézhetjük a semmit. 

Mindenesetre köszönöm és további szép napot.

Legalább nyitottak rá hibajegyet?

De akkor neked nem IPTV-d van, ha Androidos boxot kaptál, hanem Telekom TV.

Amit @FredT írt azt is érdemes megpróbálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 09. 09. at 18:24, Roli82 írta:

Legalább nyitottak rá hibajegyet?

De akkor neked nem IPTV-d van, ha Androidos boxot kaptál, hanem Telekom TV.

Amit @FredT írt azt is érdemes megpróbálni.

Szia,

Köszi azt csináltuk többször. kb 10 perc után ismét leáll ugyanaz a hibaüzenet. Végül lebutított TV-vel, azaz mindent letörölve, sikerül nézni a TV-t is. Házimozi, meg kaputelefon meg minden nélkül... Hát az külön kör lesz kideríteni, hogy mi okozza/okozta egy új generációs processzorral rendelkező készüléken, amikor minden frissítés le van tiltva és az LG által támogatott alkalmazások futottak rajta.

Köszi mindenkinek a segítséget!

Üdv!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...