viktor86

Műsorújság

Kérdés

Üdvözlöm. Érdeklődnék hogy ami iptv-n volt műsorújság amit iPhone-ról tudtam nézni és ezzel kezelni a Set top boxot, az létezik valamilyen formában az új telekom tv - nél is? Mert kényelmesebb volt a műsorújság alkalmazásban csatornát keresni és váltani mint a távirányítóval.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2022. 01. 22. at 10:54, petervari77@gmail.com írta:

Szia, röviden tömören nincs.

Nem tudom, hogy van-e az Iphone-nak infraportja, de ha van, akkor a csatorna váltáshoz meg pár alap funkcióhoz bármelyik  app jó hozzá a Play áruházból.

Szia

Az iphone-nak nincs és nem is volt infrája.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2021. 11. 21. at 21:15, viktor86 írta:

Üdvözlöm. Érdeklődnék hogy ami iptv-n volt műsorújság amit iPhone-ról tudtam nézni és ezzel kezelni a Set top boxot, az létezik valamilyen formában az új telekom tv - nél is? Mert kényelmesebb volt a műsorújság alkalmazásban csatornát keresni és váltani mint a távirányítóval.

Szia, röviden tömören nincs.

Nem tudom, hogy van-e az Iphone-nak infraportja, de ha van, akkor a csatorna váltáshoz meg pár alap funkcióhoz bármelyik  app jó hozzá a Play áruházból.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
22 órája, viktor86 írta:

Köszönöm. Nem felvenni szeretnék vele.Nekem inkább a csatornaváltás érdekelne telefonról. Van erre valami megoldás? Vagy az új telekom tv ebben az esetben alkalmatlan erre a szolgáltatásra?

Szia! A régi Műsorújság alkalmazásunk és funkciói csak az IPTV szolgáltatásunk esetében volt elérhető, az új Telekom TV-nél nem. Amennyiben a Telekom TVGO szolgáltatásunkra regisztrálsz és sikeres az előfizetésed összeregisztrálása, akkor azon belül érhető el a műsorújság/élő tv adások megtekintése. A Smart boxhoz biztosított távirányítóval tudsz csatornát váltani televízó készülékeden. ^Noel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm. Nem felvenni szeretnék vele.Nekem inkább a csatornaváltás érdekelne telefonról. Van erre valami megoldás? Vagy az új telekom tv ebben az esetben alkalmatlan erre a szolgáltatásra?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
13 órája, viktor86 írta:

Szia!

Sajnos a Műsorújság alkalmazás nem működik az új Telekom TV esetében, Record&Go előfizetéssel azonban a készülékeden a Telekom TV GO alkalmazás segítségével kezelhetők a felvételek is. ^Szilvi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most