Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

953 válasz erre a kérdésre

Majd akkor amikor minden elofizeto feleloseg teljes lesz. Addig a Telekom igy probalja meg a kiskoruak vedelmet megvalositani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az első hónap 390 Ft, a második hónaptól ,mindkét csomag havi díja hűség válalás nélkül 1800 Ft.

Ez jó hír. Mégis sokkal olcsóbb, mint ahogyan számolgattuk itt a fórumban :-). 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Még nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ok. Közben kaptam az infót hogy ez a kötelező IP-tv csak hiba a rendszerben, de akkor továbbra is marad a személyes vagy a telefonos üintézés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@woodland

Nálad a pont,másik sort néztem. :manvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Én nem lepödök meg rajta . Azon lepödnék meg ha valamilyen zene csatornát raknának be .
A 2 új mini csomag ára viszont jó lett eltalálva . Csak kár azokért a zene csatornákért de legalább a VH1 maradt .
Apropó az MTV Live HD n szokott zene is menni vagy a tartalma hasonlit az MTV Europe csatornára .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
woodland:
"Amugy meg ne lepödjetek meg ha Január 6 . án bekerül a Hatos csatorna , D1 TV , Fix TV ."

De, te se lepodj meg, ha nem lesznek eme csatornak a sattv kinalataban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
A hatos csatorna és D1 TV jelenleg még nem része a müholdas kinálatnak az csak IP TV ês Digitális kábel tvn vannak .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Netes díjcsomag hűséget szeretnék hosszabítani, de ehhez köteles vagyok díjcsomagot váltani, mint a SAT TV-t mint a Hoppá díjcsomagot?

Részletek itt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Internet díjcsomagom hűségideje hamarosan lejár. Ezt a számlázási felületen (Amit végre több hónap után el lehet érni) látom.

Mikor díjcsomagot szeretnék váltani (Csak netet!), kiírja hogy a korábbi díjcsomagjaim már nem elérhetők (A SAT családi HD sima és a Hoppa Telefon sem). Ekkor IP tv-t ajánl fel mekem amit nem szeretnék megrendelni, sem az Új Hoppá csomagot de csak így egyszerre engedi.

Mit lehet ilyenkor tenni. Én nem szeretnék IP TV-t sem Interaktív SAT-ot, mert Smart TV-m van és ezek a szolgáltatások nekem feleslegesek, és nem akarom az internet sávszél kárára üzemeltetni az IP TV-t. Elvileg nem sima DSL területen vagyok ahol csak 1 megabitet tudnak szolgáltatni és az IP TV is működne, de arra nem lehet hivatkozni, hogy én ezt a netsebességem kárára nem akarom igénybe venni?

A Net M-et sem akarom leváltani Új Net M-re mert abban nem 5 megabit a garantált sábszél csak az 1 megabit, hanem szeretném ugyan ezekkel a feltételekkel igénybe venni.

Erre van lehetőség?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Őőőő Hatos csatorna , D1 TV az jelenleg is megtalálható a műholdas szolgáltatás csatorna kínálatában. :manhappy:

Parlament TV is közösségi besorolású. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem is lesz drága akkor!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Két új minicsomag lesz Filmvilág és Nagyvilág néven.

Az első hónap 390 Ft, a második hónaptól ,mindkét csomag havi díja hűség válalás nélkül 1800 Ft.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Lehet már tudni milyen Minicsomagok lesznek Január 6-tól? 

Esetleg az árukat is lehet-e már tudni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Mivel ezek közösségi csatornák igy kötelezö minimum 3 at továbbitani . A P + TV meg a Telekomnak fizet a továbbitásért mivel a telekom a müholdas elosztója a csatornának . Amugy meg ne lepödjetek meg ha Január 6 . án bekerül a Hatos csatorna , D1 TV , Fix TV . Attól még hogy ti nem nézitek sokan nézik a csatornákat . Én pl egyetlen sport csatornát sem nézek és a kedvenc listámban sincsenek benne , de nem arénázok , hogy vegyék ki mert nem nézem . Tudom sokan azt is nézik . Ezért jó ha minél bövebb a csatorna választék mindenki talál magának nézni valót . Pl jöhetne a Musicmix tv , Music Channel , Hit music is . De benevezek a Filmvilág mini csonagra a Filmboxok , a Film Mania , Sundance , Bbc Entertainment ill Axn csatik miatt noh meg a Boomerang miatt .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem a  pax tv-t és a parlament tv-t kötelesek elosztani hanem bizonyos besorolásuakbol bizonyos darabot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Hol írja elő törvény hogy a pax tv-t és a parlament tv-t kötelességük továbbítani?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most