Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 5
7 órája, Anettka írta:

Nem jelentek meg a csatornák és hibaüzenetet írt ki, illetve a dátum visszaugrott 1970. 01. 01. 00:01-re. Ezért áramtalanítottuk a modemet, kiszedtük a kártyát, de semmi változás.  Ezért rámentem a gyári visszaállításra. Azóta annyi van, hogy kérdezi a nyelvet, rámegyek hogy magyar. Utána szoftver keresése, beállítások ellenőrzése, csatorna adatbázis ellenőrzése, ezután ismét semmi, hanem megint kezdi elölről h nyelv kiválasztása és stb stb, de nem lép tovább. Mi lehet a probléma? Hogyan lehet orvosolni?

Csak is a 1412,be kell jelenteni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Hívtam a 1412-t, azt tanácsolták, elsőre vegyem ki a kártyát és törölgessem meg, ha kevés ujra futtassam le csatorna keresést. Ha nem használ akkor felvesszük a hiba bejelentést. Erre nem került sor, mert a kártya törlése elég volt. Több magyar nyelvű csat.on próbáltam, baró! Köszi a segítséget hátha más is tanul belőle.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A duplikálásnak egyszerű oka van. Ha valaki csak alapcsomagra és a Nagyvilág csomagra fizet elő akkor neki a 109-es programhely a jó. Ha viszont valaki a Családi+HD-ra és a Nagyvilág csomagra akkor neki a 49 azért jó mert a sport csatik egy helyen megvannak. Ez a két programhely valóságban egy és ugyan az csak virtuálisan van így megcsinálva. A bónusz csati az ezektől független az oka egyszerű, mivel itt havonta cserélődik a csatorna így nem kell mindig csatlistát cserélni havonta, ha ez is virtuális lenne akkor minden hónapban cserélni kellene a csatlistát. Én őrülök ennek, hogy mint sattv előfizetőt a Telekom minket is teljes értékű előfizetőknek tart, és mint a vezetékeseknek nekünk is biztosítja ezt. ()

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
5 perce, Tomicsek írta:

Jelenleg 30/5 (Netmánia L), de beszereléskor kimérték a központból, hogy meglehetne az 50-es csomag is.
Most Magenta 1-re váltottam ráadásul, ahol a SAT miatt nem kérhetek külön nagyobb internetet (ez is érdekes számomra). Ha kérek, akkor már csak IPTV lehet.
Úgy érzem, hogy a jelenlegi hálózattal nem kell még erőltetnem ezt az IPTV dolgot. Főleg ha belegondolok az átlagos felhasználásra (2 TV FHD-ban, plusz HBO GO, plusz internetezés egyéb formái). 

Viszont az, hogy csak egy TV-n tudjuk "átugrani" a reklámokat most nagyon elkeserített. :(

Sajnos,a T-nél ezt így találták ki. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

"2017.10.01.-től

Megszüntetjük az alábbi TV minicsomagokat a vonatkozó, előfizetői szerződések felmondásával:

IPTV:  Globe, Delta, Speak!, Movie, Kids, KidsPlus, Filmbox;

SAT TV:  SAT Globe, SAT Delta, SAT Speak!, SAT Kids, SAT KidsPlus;

Digitális Kábel TV:  Globe, Delta, Speak!, Movie, Kids, Filmbox

Csatorna elnevezésváltozása 2017. október 3-tól: az AXN White csatorna elnevezése Sony Max, az AXN Black csatorna elnevezése Sony Movie Channel elnevezésre változik, a csatornák jellege nem módosul.

2017. október 3-tól az Alap csomagban a VIVA csatorna helyén a Comedy Central Family csatorna kerül elosztásra, valamint a Szuper Családi HD csomagban a Comedy Central Extra csatorna helyén az MTV Hits csatorna kerül elosztásra."

Forrás aktuális számla.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
Ekkor: 2017. 08. 09. at 9:25, nevada írta:

A Sundance TV - műholdról vehető - műsorában nem jön magyar nyelvű felirat, hiába kattintok rá. Nálam lehet a hiba?

Hello @nevada, gyanúsan nem. este megnézem, nálam mi a helyzet (egy műsornál tapasztaltad, vagy többszöri próbából egyiknél sem jön?)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
3 órája, zoloka1984 írta:

mikor frissül a kínálat éjjel majd?

  • 2018. január 9-én 00:00 és 08:00 között: Országos érintettséggel

A munkák következtében rövidebb idejű szolgáltatás kiesés várható az IPTV, TVGO, DVB-S , DVB-C szolgáltatásoknál.

  • 2018. január 10-én 00:00 és 08:00 között: Országos érintettséggel

A munkák következtében rövidebb idejű szolgáltatás kiesés várható a DVB-S szolgáltatásban.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

@acel

Én párszor már hosszabbítottam. Próbáltak győzködni az IPTV - ről, de mondtam, hogy felejtős. Amíg itt réz lesz, addig marad a SAT. Az árak kicsit növekedtek pár száz forintal, mivel az akkor épp induló Super Családi HD csomagra is váltottam, nem csak sima hosszabbítás volt. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...