Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Meddig nézitek hülyének az embert?


Cseh Dániel László

Kérdés

https://i.imgur.com/undefined.png

 

Érdeklődnék meddig nézitek még hülyének az embert??? 2000/1000 mbit netem van ipv6 kiosztással, optikai kábeles. A szerződésben csucsidoben garantáljátok a minimum 1000/50 sebességet!!! Itt melyik része érte el, kérlek mondjátok már el. Fordultam a fogyasztóvédelemhez, sajnos ott nem tudtak segíteni mivel drága kormányunk elvette tőlük a jogosultsagot, de szóltak, hogy a hírszerzesi hivatal foglalkozik ezzel. Hamarosan elmagyarazhatjatok nekik is. :)

IMG_20230906_212238.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Dániel!

A Gigaerős Net 2000/1000 díjcsomag, 2000 Mbit/s maximális letöltési sebességet, átlagosan elérhető: 1100 Mbit/s letöltési sebességet, és minimális: 300 Mbit/s letöltési sebességet kínál. A feltöltés pedig 1000 Mbit/s maximális feltöltési sebességet, átlagosan elérhető: 550 Mbit/s feltöltési sebességet, és minimális: 50 Mbit/s feltöltési sebességet. Gigaerős Net 2000/1000

A 2000 Mbit/s maximális letöltési sebességnek teljes kihasználása több eszköz (pl. notebook, tablet, okostelefon) egyidejű vezetékes vagy vezeték nélküli kapcsolódásával lehetséges, amennyiben a végfelhasználói eszközök a szükséges rendszerkövetelményeknek megfelelnek.
A 2000 Mbit/s szolgáltatás maximális kínált letöltési sebességének teljes kihasználása egy eszközzel is lehetséges a GE-es interfészen keresztül – amennyiben olyan eszközzel rendelkezik az Előfizető, amelybe 2 db Ethernet kábelt lehet csatlakoztatni és az eszköz képes a 2 db Ethernet porton érkező sebességet összeadva kezelni, valamint amennyiben a végfelhasználói eszköz a szükséges rendszerkövetelményeknek megfelel.

Ha eltérést tapasztalsz, kérjük, jelezd bármelyik ügyfélszolgálati csatornánkon az adataid megadásával, hogy gondoskodhassunk a javításról! ^Kata

    Internet-hozzáférési szolgáltatások leíró táblázata,   Jogszabályok, békéltető testületek, fogyasztóvédelmi egyesületek

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
17 órája, Cseh Dániel László írta:

https://i.imgur.com/undefined.png

 

Érdeklődnék meddig nézitek még hülyének az embert??? 2000/1000 mbit netem van ipv6 kiosztással, optikai kábeles. A szerződésben csucsidoben garantáljátok a minimum 1000/50 sebességet!!! Itt melyik része érte el, kérlek mondjátok már el. Fordultam a fogyasztóvédelemhez, sajnos ott nem tudtak segíteni mivel drága kormányunk elvette tőlük a jogosultsagot, de szóltak, hogy a hírszerzesi hivatal foglalkozik ezzel. Hamarosan elmagyarazhatjatok nekik is. :)

IMG_20230906_212238.jpg

Szia

 

Jelezted a problémát a ps.com felé is?

Egyébként ez milyen lokációjú szerver felé mér sávszélességet? Budapest? New york? Fokváros?

Csinálj pls egy speedtest mérést az Antenna Hungária teszt szerverrel , az én tapasztalatom szerint az adja a legmegbízhatóbb eredményt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az általad megadott központ alapján sem működik az internet... 762 letpltes és 649 feltoltes. Bocs, hogy képet nem adtam hozzá, de ha fontos küldhetek arról is. Ps5t használok ez a mérés amit előzőleg küldtem 23:00 körül történt és a ps5n kívül semmi más nem használta az internetet. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

1000 Mbit-nél többet nem fogsz tudni mérni, mivel gigabites hálózati kártyája van a PS5-nek. 1000 mbit feletti sebesség eléréséhez a Telekom szakértő által ismertetett csatlakozás - vagy amennyiben rendelkezésre áll 2.5G port a HGW-n és a készülékeden (pc, switch, stb) ennek megfelelő összeköttetés - szükséges.

Valamint a Playstation konzolra telepített sebességmérő rendszerét sokan pontatlannak mondják, ahogy alább is olvashatod. 

Reddit 1 Reddit 2

Én azt gondolom, hogy az általad elvégzett sebességteszt (762/649 Mbit) megfelelő értéket mutat, ami persze hardvertől, tesztelési módtól, az adatátviteli hálózat pillanatnyi terheltségétől függően változhat.

Amennyiben ezek után is úgy gondolod, hogy nem megfelelő szolgáltatást kapsz, természetesen jogod van panaszt tenni a megfelelő csatornákon.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: uzman
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...