Magdolna

Hívószám elküldése mobiltelefonon

Kérdés

Szép napot! Azt szeretném kérdezni hogy van egy media-tech MT843 mobiltelefonom ahol a kimenő hívásnál nem jelenití meg a telefonszámomat. Elküldtem a 1430-ra a  +SZÁMKIJELZÉS aktíválást. Visszakaptam egy sms-t hogy a "SZÁMKIJELZÉS" szolgáltatás már be van kapcsolva, de még így is azt írja kimenő hívásnál hogy privát szám. Kikapcsoltam a telefonom egy bő 5 percre hogy hátha később aktívál, de ugyancsak azt írja ki. Mi a teendő? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Szia!

Triviális lehet, de a telefonod beállítások menüjében bealítottad a hívószámküldést? Általában a hívás beállításokon beül találod..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A telefon beállitásán belül a hívás beállitásba a SIM kártya hívásbeállitások között ezek az opciók vannak 1.Hívásvárakoztatás 2. Hívásátirányitás 3.Hívástiltás 4. Vonalkapcsolás. Mindenhol probáltam beállitani de nem lehet. Ekkor mondták hogy küldjem el az SMS-t de még így se müködik. De ez ugyancsak másik készülékbe se jelenití meg ahol van olyan opció hogy hívás elrejtése vagy megjelenitése hiába van az beállitva hogy jelenitse meg akkor is PRIVÁT számot ír ki a hivott félnek. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! A *31# kódot írd a hívószám elé, úgy már látszania kell a telszámodnak. Egyébként ezt a telefont a T nem is árulja, ha továbbra is gondod van, akkor a gyártót kérdezd meg a beállításokról.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, de azért nem a legjobb minden telefonhívásnál beütni a *31# -et. Beszéltem a szolgáltatóval de ő meg azt mondta hogy a T-mobilenal érdeklődjek mivel a kártya 30-as és mint irtam más telefonba van akkor se mutatja a telefonszámot . Úgy hogy nincs beállitva hogy el legyen rejtve a szám!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnálom, pedig a helyes készülék és központi beállítás mellett mennie kéne a számkijelzésnek. Arra gondoltam, lehet, hogy a SIM kártya hibás, vagy egyéb tényező áll a háttérben. Próbáltál már másik SIM kártyát betenni a készülékekbe, ha igen, azzal mit tapasztalsz? Érdemes lenne megmutatnod a készüléket és a SIM kártyát együtt egy Telekom üzletben, ott rálátnak a hibára.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, én úgy emlékeztem hogy a SZAMKIJELZÉS azt állítja, hogy te látod-e a hívót, nem azt, hogy küldöd-e a számod. így megnéztem a Té honlapján. ott nem találtam, de egy régi brosúrát igen, és az alapján bizony rossz kóddal próbálkoztál. Azt kellne küldened a 1430-ra hogy -SZAMTILTAS

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

most találtam az apróbetűsben: ha előfizető vagy, akkor szolgáltatást előfizetői jelszó megadásával módosíthatod.

+/-KULCSSZO(szóköz)JELSZÓ

neked ugye ki kell kapcsolnod a tiltást, ezért mínuszjellel kezdd...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pont ezen szenvedek én is, napok óta. Bármit próbálok, nem látja a hívott fél a telefonszámomat. Ismeretlent ír ki. Egyenlőre, hívásonként a *31# - et használom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Majer Orsolya

Neki aktiválva volt a Hívószámkijelzés tiltása, de neked állítólag nincs.

Viszont neki a telefonja is más, neked Android 6 készülék van, akárcsak nekem, így én a másik topicban leírtam, hogy az én eszközömön, hogyan is állítható be.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! A kislányom is így járt egy Concord Muse telefonnal.

Itt a megoldás: 06 helyett +36 kell a hívott szám elejére, és már megy is... :-)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@vonez

Üdv! Én úgy tudom, hogy mobil számot már nem is lehet hívni 06-al csak +36 verzióval.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@vonez

Én is "lefuttattam" egy gyors tesztet és tényleg lehet. És a topichoz kapcsolódóan még a számomat is kijelzi, ha 06-al hívok valakit, szóval attól még kijelzi a számunkat a hívottfélnek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A szolgáltatónál kell beállítani (nekem ugyanez volt ugyanilyen telefonnál).

Telekom esetén felhívod a 1777-et és ezeken a menüpontokon kell végigmenni: 
2 
3 
2 
1 
2 

Itt pedig: 1 módosítás. 

Ha nem megy, hívd fel a 1414-et (vagy egyéb ügyfélszolgálat, ahova tartozik a telefon) és segítenek. A fenti menüponton én csak azt állítottam be, hogy ha hívok valakit akkor ott mutassa az én számomat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok.

Karácsonyi telefonajándékozás után most sikerült 2 új telefonon is beállítani a számkijelzést.

1777 hivni es ezek a billek 2,3,2,1,2,1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most