Ugrás a tartalomhoz
  • 0

RCS szolgáltatás támogatása iOS 18 rendszerek esetén


vilix

Kérdés

2024.szeptember 9-én élesben elindul az iOS 18 stabil verziója. Ebben az egyik fő újdonság az RCS támogatás. Ez az android esetében már régóta támogatott üzenetküldési lehetőség, így elméletileg most már az Apple készülékei is tudnak az androidot futtató telefonokkal az SMS-nél bonyolultabb üzenetet váltani.

Az RCS-szolgálatás támogatása már egy ideje az iOS 18 beta-verzióiban is megvan. Viszont nekem nem sikerült ezt e*****alogatnom eddig (iPhone 12, iOs 18 beta)

Kipróbáltam már:

  • telefon újraindítása (pár perc kikapcsolás után)
  • VPN letiltása (AdGuard)

A telefonomban eSIM használatával van hálózatom. Még erre gondoltam, hogy emiatt nem működik az RCS szolgáltatás.

Valami tipp?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Kedves vilix! Utána néztünk a jelzésednek. Illetékes munkatársaink válasza alapján arról tudunk tájékoztatni, hogy az iOS 18--ban, az Apple, sajnos csak korlátozott piacokra nyitja ki az RCS funkcionalitást, és ebben, sajnos a Telekom nem szerepel. Megértésedet köszönjük! Bízunk benne, hogy a jövőben az Apple úgy dönt, hogy egyre több szolgáltató felé teszi majd elérhetővé az RC szolgáltatás használatát. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...