tdemeter

Sony Xperia Z Lollipop

Kérdés

Tisztelt Illetékes!!
Meddig kell még várni az Xperia Z Lollipop frissítésre?? Van tervbe véve időpont?? Már más szolgáltatónál megvan. Tiszteljenek meg vele minket,hogy lassan elérhetővé teszik. Nagyon köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Hello m_and_m, igen, náluk van (emlékeim szerint típustól függően vannak már egyébként, akik meg is kapták) :robothappy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm válaszokat!

Akkor ezek szerint a Sonynál a labda, rájuk várunk (közben meg is kaptam tőlük a választ, hogy nézegesem szorgalmasan a frissítést és majd egyszer megjelenik)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, sokan kérdezték már, többeknek válaszoltam, a Té által tesztelt verziók régen a Sony-nál van, akik a saját terjesztési logikájuk, ütemezésük szerint kiajánlják a különböző típusú, Z szériás telókra...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

levelet itt tudsz küldeni

ha meg itt barangolsz, előbb-utóbb felugrik egy chat ablak és ott tudsz kérdezni

de ne számíts pontos dátumra...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt meg lehetne tudni, hogy mira/kire várunk?  A konkurencia már rég kiadta.

A Sonyra várunk? Tényleg elképzelhető, hogy a T még nem kapta meg tőlük tesztelésre, míg a konkurencia szolgáltató már rég?

A T-re várunk? Tényleg elképzelhető, hogy a T még nem végzett a teszteléssel, míg a konkurencia szolgáltató már rég?

A Sony supportnak már elküldtem az érdeklődő levelemet, a T-nek ez nem sikerült, mert nem találok ezen fórumon kívűl semmiféle supportot, ahonnét kérdezgetni lehet ilyesmi témában. Tényleg elképzelhető, hogy a T-nek nincs ilyen supportja?

Köszönöm, ha bárki is válaszra méltat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Köszönöm az információt. Kicsit el vagyok keseredve,hogy a Telekom nem működtet olyan fórumot,ahol közvetlen azoktól tudok infót kapni,akik mobil kérdésben valóban,mint szolgáltató segíteni is tudna. Azt hiszem részben választ kaptam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia a fórum, nem ügyfélszolgálati pont, itt nincs úgy mondd illetékes!

A gyártót kell megkérdezni,hogy elküldte -e már tesztelésre a Telekomnak a szoftvert! Ha elküldte és a Telekom nem talál benne hibát, azt jelzi a Sonynak és a Sony publikálja, tehát nem a szolgáltató feladata a frissítés publikálása! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat. Tudom kissé elfoglaltak,de a hallgatástól még az is jobb ha azt a választ kapom hogy passz! Kösz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most