dalma93

MT azonosító

Kérdés

Szeretnék a Távszámla oldalára regisztrálni, viszont ott kér MT azonosítót. Azt írja ez a számlán rajta van viszont amit befizettem előleg számlát azon ez az azonosító nem szerepel; a szerződésben sincs benne.

Segítséget előre is köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Köszönöm. Sajnos egyiken sincs rajta de már telefonon sikerült megtudnom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az MT azonosítódnak a szerződéseden  a fejlécben rajta kell lenni, de szerintem az előlegszámlán is. A telefonos ügyfélszolgálaton is megkérdezheted.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szeretnék a Távszámla oldalára regisztrálni, viszont ott kér MT azonosítót. Azt írja ez a számlán rajta van viszont amit befizettem előleg számlát azon ez az azonosító nem szerepel; a szerződésben sincs benne.

Segítséget előre is köszönöm

Üdv!

A szerződésben pedig biztosan szerepelnie kell - ha szolgáltatást rendelsz új előfizetőként, (vagy jelnlegi szolgáltatásaidat hosszabítod meg) akkor kapsz egy ilyen azonosítót. A szerződés első oldalán található - (ha még most is így van) ezen az oldalon egy szürke sávban jól láthatóan kivastagítva szokott szerepelni, majd azt követik a további előfizetői adatok, és a megredelt  szolgáltatások.

Ha mégsem szerepelne, akkor a 1412-őn szerintem fognak tudni segíteni. A számlán egyébként így néz ki.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most