Ugrás a tartalomhoz
  • 1

SAT TV vagy IPTV, pro és kontra


zoli62

Kérdés

Mindkettőnek van előnye, és hátránya. Gyengébb vonalon, ha a rálátás adott, inklább a műholdas vétel kiépítésr  ajánlott.  Ugyanakkor IPTV-nél két stream is adható akár ADSL 2+-on is, SAT TV DVR. esetén  eggyel kevesebb Azaz kető adás párhuztamosan a vezetrékes TV-nél felvehető, a múholdasnál csak egy.. Megkérdeztem egy ismerőst, és egy  szerelő visszahívott, szerinte it lakókörzetembent nem megy az IPTV. Hivatalosan a rendelés után végzik el a mérést, de nem akarom fölöslegesen megrendelni. Mások szerint ADSL2+ vonalon is tökéletesen megy az IPTV. Többen inkább a SAT TV-t ajánlották. Kinek mi a véleménye?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Sajnos amit 2008 decemberben  a szerelő bekötéskor mondott, hogy akadály lehet, egy fenyőfa, azóta, azaz a lemondás óta,  két és háromnegyed éve csak magasabbre nőtt. Négy éven keresztül 93 %-kos jelszintem, és 100 %-jos jelminőségem  volt az ADB boxon.  Nem tudom pontosan, az Amos a horizonthoz képest milyen magasan van, nem lesz-e ez most akadályozó tényező. Persze akkor még mindig ott marad az IPTV.  Erre meg azt mondta épp a minap az ismerős szerelő, hogy az utcában egy helyen szereltek IPTV-t ADSL vonalon, az sem működött az ügyfélnél a távolság miatt. Lehet, hogy kettő lehetőségből a végén  egy sem lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...