Bokorka

Számlakép a my t-mobile felületen

Kérdés

Sziastzok,mikor töltódnak fel az augusztusi fizetési határidejű számlák szálaképei? Van valami hiba, vagy csak az enyémeg hiányoznak?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

*Bokorka írta:

Már megvan a pdf is.Nekem rendszeres, hogy kapok értesítőt a számláról, de még nem tudom a felületen megtekinteni pdf formátumban. Most egy kicsit hosszúnak tünt az idő, ezért írtam. De végül is minden OK.A távszámla az más, oda később érkezik meg a számla, és onnan akkor jön az értesítő, amikor már fent van a számlakép is.My T-Mobile-ban fizetem a mobil számlákat.Távszámlába csak az otthoni szolgáltatás van be regisztrálva. :)*

Lényeg,hogy meg van a PDF-ed! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Már megvan a pdf is.Nekem rendszeres, hogy kapok értesítőt a számláról, de még nem tudom a felületen megtekinteni pdf formátumban. Most egy kicsit hosszúnak tünt az idő, ezért írtam. De végül is minden OK.A távszámla az más, oda később érkezik meg a számla, és onnan akkor jön az értesítő, amikor már fent van a számlakép is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

*Bokorka írta:

Sziasztok,kaptam e-mail-t, de nem volt fent számlakép,mostmár alakul :) jelenleg már van csv és xml formátum.*Fura én ilyet még sosem tapasztaltam. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez ilyen. Dadogva működik, pedig már évek óta van távszámlaszolgáltatás, kiforottnak kellene lennie, de még nem az.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok,kaptam e-mail-t, de nem volt fent számlakép,mostmár alakul :) jelenleg már van csv és xml formátum.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

*Bokorka írta:

Sziastzok,mikor töltódnak fel az augusztusi fizetési határidejű számlák szálaképei? Van valami hiba, vagy csak az enyémeg hiányoznak?*Szia!Minden hónap 4-8. között szokták feltölteni a letölthető számlaképet,melyről e-mailben is kapsz értesítést. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Bokorka

én tegnap este kaptam meg az e-mail értesítést, hog elkészült a számlám, és most néztem, hogy mind a távszámlán, mind a mobil előfizetésemben megtudom nyitni a számlaképet. te kaptál már értesítő mailt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most