Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Gyorsító opció


Patrik92

Kérdés

Sziasztok !

 

Hosszas huzavona után a Telekom egy olyan ajánlattal keresett fel hogy egy olyan modemet fognak kihozni amibe be van építve egy Sim kártya és az a mobil internetre csatlakozva fogja kiegészíteni a meglévő  10 megás  vezetékes sávszélességemet 30 megára.

Valakinél van már ilyen eszköz, esetleg valakinek valami infója róla ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 934
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Igen persze azért ésszel kell/illik használni a szolgáltatást.

Közbe kis problémám adódott a rendszerrel, ugyanis a szokásos 217-el kezdődő ip helyett 188.156.0... Ip címet kaptam. Ez az ip hostname szerint a mobilnak van kiosztva. És nem úgy néz ki mintha a dsl menne. Viszont ilyenkor a telekom weboldala se elérhető. Ezt a posztot is telóról írom saját mobil nettel. A hgw szerint minden jo bonding üzemel minden csatlakozva. Restart nem segített másik 188-as ipt kaptam. Tegnap is ezt csinálta reggelre helyre jött... Csak érdekelne ilyenkor mi van :-D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
14 perce, Farao írta:

Igen persze azért ésszel kell/illik használni a szolgáltatást.

Közbe kis problémám adódott a rendszerrel, ugyanis a szokásos 217-el kezdődő ip helyett 188.156.0... Ip címet kaptam. Ez az ip hostname szerint a mobilnak van kiosztva. És nem úgy néz ki mintha a dsl menne. Viszont ilyenkor a telekom weboldala se elérhető. Ezt a posztot is telóról írom saját mobil nettel. A hgw szerint minden jo bonding üzemel minden csatlakozva. Restart nem segített másik 188-as ipt kaptam. Tegnap is ezt csinálta reggelre helyre jött... Csak érdekelne ilyenkor mi van :-D

Valamiért nem fogja össze a két szolgáltatást, hanem a mobilos ágon tolja. Ötletem nincs, miért, ha egyébként szokott működni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem sok minden van elállitva. A connection részben meg semmi hisz nem is nagyon lehet. De ha holnapra se jön helyre akkor majd megpróbálok egy  factory resetet.

Amúgy ha jól veszem ki, akkor így most a mobil hálózat az elsődleges és a dsl a másodlagos? :D mert ez nálam amúgy nem lenne hátrány hisz a mobil hálózat stabilabb mint a dsl... :D kár hogy a telekom weboldalak így elérhetetlenek...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem, ugyanúgy bondingban működik, csak valamiért mintha rossz poolból kapnád a virtuális IP-t. Egyébként ha kihúzod a DSL ágat, akkor nem lesz telefonod, de akkor csak 4g-ről megy. Elvileg egy idő után letiltja, ha sokáig nincs DSL, de gyakorlatilag nekem egy teljes napig ment vezeték nélkül, utána pedig rendbe raktam.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nyomtam egy Factory resetet, hát az IP helyre állt, viszont a Bonding menüpontban azt írja hogy a DSL nincs csatlakozva. A log meg ezzel van tele: 

DSL Tunnel Request do not receive respond.

Pedig ha kiveszem a sim kártyát vagy valami, akkor simán megy minden DSL-en keresztül. Tehát a felhasználói név és jelszó jól lett megadva, mást meg nem vettem észre hogy tudnék módosítani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm a segítséget akkor holnap lehet fel hívom őket.

Még egy kérdés, lehet az én figyelmetlenségem de a gyorsító opció mellé nem járt másik DSL jelszó? Mert azon gondolkodom hogy amikor pár hete a szerelő beüzemelte én nem voltam itthon hogy a régit megadjam neki, most pedig a régivel csatlakoztam a hálózatra.

Vagy a szerelő le tudja kérni a jelszavam? :o

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
27 perce, Farao írta:

Helyzetjelentés:

Az ügyfélszolgálatos hölgy nem nagyon látott hibát (a borzalmas ADSL kapcsolaton kívül). Viszont nagyon kedves volt, felvette hibának, és beleírta a vonal kimérést és azt is hogy nem megy egyszerre a kettő. :)

Amúgy a DSL 406-os hibára hivatkozik, az nem tudom mi lehet O.o

Kíváncsi leszek, mire jutnak. De úgy érzem, a DSL kapcsolat hibája és az IP-gond az két, egymástól teljesen független gond.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A szerelő azóta se jelentkezett, a hiba azóta is fenn áll. A telekom.hu-n bejelentkezve nincs hibajegy fel véve. A megadott kapcsolattartoi telefonszámon pedig nem jött hibáról szóló sms csupán egy értesítés melyben a gyorsító opciót mutatják be.

Lehet valamit félre nyomott a hölgy és újra fel kéne őket hívni? :o

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Felhívtam őket, a hibajegy megvan, megsűrgette a szerelőket a srác.

Az hogy miért nincs nyoma a hibajegynek a weboldalon rejtély.

Mondjuk az is fúrcsa hogy hiba bejelentés előtt azonosításnál miért nem fogadja el a gép az MTI ügyfél azonosítóm, csupán annyit mond a gép hogy: "Köszönjük, viszont hallásra!" és bontja a vonalat. De sebaj telefonszám alapján beazonosít, igaz hiba bejelentésnél csak annyi választási lehetőség van hogy: "Energetikai hiba bejelentés 1-es gomb. Visszalépés csillag gomb".... :D

Csak én érzem úgy hogy valami nagyon nincs rendbe náluk? :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Farao írta:

Felhívtam őket, a hibajegy megvan, megsűrgette a szerelőket a srác.

Az hogy miért nincs nyoma a hibajegynek a weboldalon rejtély.

Mondjuk az is fúrcsa hogy hiba bejelentés előtt azonosításnál miért nem fogadja el a gép az MTI ügyfél azonosítóm, csupán annyit mond a gép hogy: "Köszönjük, viszont hallásra!" és bontja a vonalat. De sebaj telefonszám alapján beazonosít, igaz hiba bejelentésnél csak annyi választási lehetőség van hogy: "Energetikai hiba bejelentés 1-es gomb. Visszalépés csillag gomb".... :D

Csak én érzem úgy hogy valami nagyon nincs rendbe náluk? :D

ÉÉs most már tuti van hibajegy? :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
19 perce, b10up írta:

Jelentsd vissza, hogy kérsz helyszíni kiszállást.

Újra felhívtam őket, a kedves kolega úgy vette fel a hibajegyet hogy a szolgáltatás egyáltalán nem működik, a számítógép lemérte külön külön és észlelte hogy működik még ha rosszul is, ezért lett lezárva a hiba.

Most újra felvették a hibát lassulás és szakadozás címszóval...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kijött a szerelő, valamicskét javított a DSL vonalon.
Valami IP probléma is volt, azt is rendbe rakta.

Többször mondtam neki hogy miért van  "DSL network error <406>. ", de nem kaptam választ. ő közölte hogy most így ez jó és távozott.
Biztos ami biztos felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol végül kapcsoltak egy informatikust. Pár perc beszélgetésünknek a vége a következő lett:
Ne foglalkozzak vele hogy mit ír a hgw, ez csak a szerelőkre tartozik, ez így jó ahogy van. Majd akkor szóljak ha túl lassú.

Kepkivagas.th.jpg
Kepkivagas2.th.jpg
Kepkivagas3.th.jpg

(A logról készült kép tegnapi, de a lényegen nem változtat, ugyanazzal van tele.)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, Farao írta:

Kijött a szerelő, valamicskét javított a DSL vonalon.
Valami IP probléma is volt, azt is rendbe rakta.

Többször mondtam neki hogy miért van  "DSL network error <406>. ", de nem kaptam választ. ő közölte hogy most így ez jó és távozott.
Biztos ami biztos felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol végül kapcsoltak egy informatikust. Pár perc beszélgetésünknek a vége a következő lett:
Ne foglalkozzak vele hogy mit ír a hgw, ez csak a szerelőkre tartozik, ez így jó ahogy van. Majd akkor szóljak ha túl lassú.

Kepkivagas.th.jpg
Kepkivagas2.th.jpg
Kepkivagas3.th.jpg

(A logról készült kép tegnapi, de a lényegen nem változtat, ugyanazzal van tele.)

Ez nagyon nem oké. Minden tunnelnek UP-nak kell lennie, most csak a 4G lábat használod internet elérésére. A DSL ágon max voip/iptv megy. Ez azért gáz, mert ha valamiért megáll a mobil, akkor úgy fog átugrani dsl-re, hogy vált a wan ip-d, és szakad az összes kapcsolatod. 
El kell rendeztetni, nem egyszerű, de ha egyszer kifogsz egy hozzáértőt, el tudja neked rendezni.  Nekem is ugyanez volt az elején, és sikerült rendezni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@b10up

Igen ezzel én is tisztába vagyok de nem tudom mit tehetnék még....

Jeleztem a hibát, nagysoká rendeződtek a bejelentések, kijött a szerelő. A DSL vonalon kovácsolt kicsit, az unoszálosomra elkezdte nyomozni a hibát, IP problémát találtak amit megoldottak. Ezzel ő távozott.

Az ügyfélszolgálaton megpróbáltam újra előadni a gondom, az egyik helyről kapcsoltak a másikra, és mindenki előadta hogy ennek ÍGY KELL működnie én ne foglalkozzak vele. Ő látja a központba hogy a DSL föl van csatlakozva....

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék még...

 

Nálad mi segített? Mondták mi okozta a hibát vagy hogy hogy oldották meg? Mit mondjak hogy jobban megértsék hogy mi a bajom?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
11 órája, Farao írta:

@b10up

Igen ezzel én is tisztába vagyok de nem tudom mit tehetnék még....

Jeleztem a hibát, nagysoká rendeződtek a bejelentések, kijött a szerelő. A DSL vonalon kovácsolt kicsit, az unoszálosomra elkezdte nyomozni a hibát, IP problémát találtak amit megoldottak. Ezzel ő távozott.

Az ügyfélszolgálaton megpróbáltam újra előadni a gondom, az egyik helyről kapcsoltak a másikra, és mindenki előadta hogy ennek ÍGY KELL működnie én ne foglalkozzak vele. Ő látja a központba hogy a DSL föl van csatlakozva....

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék még...

 

Nálad mi segített? Mondták mi okozta a hibát vagy hogy hogy oldották meg? Mit mondjak hogy jobban megértsék hogy mi a bajom?

Nekem kicsit könnyebb dolgom volt, mert én magam is kijárós szerelő vagyok, tehát gyakorlatilag magamnak létesítettem be, és akit ilyenkor hívnunk kell, ő beismerte, hogy kevés hozzá, mert nem hagytam annyiban, és kapcsolt egy olyanhoz, aki tényleg érti is a dolgát. De neki is beletelt nem kevés idejébe, hogy rendet tegyen a rendszerben, és kérte, hogy ne kérdezzem, mi baja volt...

Egyébként ezzel folyamatosan visszajelentheted, hogy DSL lábon nem megy a tunnel és random dobál. Mert igazából ilyenkor ezt csinálja. Ne hagyd annyiban

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: b10up
+
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@b10up

Értem hát ha neked kompetens embernek nehéz dolgod volt, nekem gyakorlatilag esélytelen... Én a szemükben csak egy okoskodó ***** ügyfél vagyok...

Majd szerintem emailbe képekkel mellékelve próbálom bejelenteni a hibát. Hátha úgy hisznek nekem.

@anonymus

Szerintem nem sokra mennék vele hisz azt mondanák a vezetőségnek hogy csak egy fontoskodó ügyfél vagyok ők rá mértek és nem találtak problémát...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...