kovdo

Iphone 5S mobilinternet

Kérdés

Iphone 5S mobiltelefonom van,
Az a problémám, hogy a Facebook és a Viber nem működik mobilinterneten keresztül.
Milyen beállítás kell, hogy tudjam ezeket használni mobilneten keresztül is?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Valahogy jó lenne  tartani privátban a kapcsolatot, tapasztalatcsere céljából? :) Jelenleg még elég beteges a cucc :( De hát tesztidőszak. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @doky67, jelentkeztem én is, köszi az infót :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@doky67

A sajtóközlemény szerint 2016 második felében várható. Ebben már benne is vagyunk, de nem hiszem, hogy az uborkaszezon hevében ilyesmiket vezetnek be, én őszre tippelek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jól hangzik. Igazi Magyar startup lesz :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Először meg kéne tanulni egy honlapot üzemeltetni, managelni a jelenlegi szolgáltatásokat - úgy. hogy a fizető usernek ne fájjon kb. kétnaponta valami - és csak utána kéne egy ilyen komplex dologba belevágni:DDDD Csak jelezném, hogy a forgalomban levő Sage rakás funkciója nem működik. Akkor milyen lesz az Immmr? Elképzelem: először is egyirányú a hangkapcsolat. Mondasz valamit a másik meghallgatja, majd leteszitek és visszahív. Elmondja a választ, leteszitek és te hívod vissza a válasszal. Videokapcsolat mikrofos alapon lesz, minimum 128G Ram, és legkevesebb 512G tárhely szükségeltetik a softwarenek. Videokapcsolat csak este 10 és reggel6 között áll rendelkezésre, a sávszél hiánya miatt, mindenkinek heti 3 alkalommal. Hétfőn szünnap, K-CS-SZ a páros végű szig számmal rendelkezők, a másik 3 nap a páratlannal rendelkezők használhatják a szolgáltatást. FIzetni mind a 7 napot kell.:) És persze hétfőn - kihasználva a szünnapot - családilag el kell menni a templomba és mantrázni a nagy immmr istenhez. Magenta ruhában természetesen. :DDDDDD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Majd ha jön az Immmr

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

"A Telekom már nem ennyire gáláns, a legnagyobb magyar szolgáltató a mai napig csak a drágább díjcsomagokban teszi lehetővé a VoIP-telefonálást." Forrás: http://berryblog.blog.hu/2016/05/05/mar_a_*****nal_is_szabadon_mehet_a_voip

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincs erre tiltás mobil neten? Hallottam valahol fél füllel, hogy már nincs, de az is lehet, hogy más szolgáltatóval keverem. Az biztos, hogy már próbálkoztam én is ilyesmivel és nálam sem működött, de ez már rég volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most