Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Spíler Tv


zoli62

Kérdés

  • Válaszok 114
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1
3 órája, zoli62 írta:

Ma elindult a TV2 országos kereskedelmi músortulajdonos egyik csatornájaként. Természetesen tipikus Telekom szindróma, hogy nem került be a csatornakínálatba.  A Digisporthoz valló viszonyuláshoz nagyon hasonló ez a magatartása aTelekomnak.

Akkor jöhet,ha HD-ba lesz! ;)

3 órája, zoli62 írta:

Ma elindult a TV2 országos kereskedelmi músortulajdonos egyik csatornájaként. Természetesen tipikus Telekom szindróma, hogy nem került be a csatornakínálatba.  A Digisporthoz valló viszonyuláshoz nagyon hasonló ez a magatartása aTelekomnak.

Akkor jöhet,ha HD-ba lesz! ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hát megnéztem a műsorújságját, remélem rosszul láttam. De ezen a csatornán van foci napi x óra és a többi műsor szünet. Taps taps újabb minőségi csatorna. 

Hát megnéztem a műsorújságját, remélem rosszul láttam. De ezen a csatornán van foci napi x óra és a többi műsor szünet. Taps taps újabb minőségi csatorna. 

Hát megnéztem a műsorújságját, remélem rosszul láttam. De ezen a csatornán van foci napi x óra és a többi műsor szünet. Taps taps újabb minőségi csatorna. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, zoli62 írta:

Mindenki mindent kétszer mond, kétszer mond ? :)

Mindenki mindent kétszer mond, kétszer mond ? :)

Ano 3x :D

Ha jól olvastam ez a helyzet:

Papíron férfias szórakozást kínáló televízió lesz a Spíler TV, bár az ára alapján inkább a horror kategóriába sorolható.

Zúgolódnak a műsorterjesztők a TV2 Csoport ajánlatán, melyet a Spíler TV-re adtak. A műsorstruktúra a Premier League közvetítéseken túl még ismeretlen, ennek ellenére a médiaszolgáltató a "100-as klubba" sorolta szombaton induló csatornáját, mely a legkedvezőbb kondíció esetén is több mint nettó 100 forintba kerülne havonta, előfizetőnként. Mindezt még tetézi a többéves szerződéses elkötelezettség.

Magát az anyacsatornát is borsos áron kínálják, árukapcsolással a többi kábelcsatornájukkal, erre jön még a Spíler TV, melyek olyan végösszeget adnak ki együttesen, melyet a műsorterjesztők nem tudnak átvállalni.

Három opció lehetséges, az idő majd eldönti, hogy a műsorterjesztők mely mellett döntenek. Az első lehetőség, hogy az előfizetők pénztárcájának megkímélése érdekében megválnak a társaság összes csatornájától, bár ez magában hordozza annak veszélyét, hogy előfizetőik egy része szolgáltatót vált. Második opció, hogy jelentős számú, egyéb társaságoktól érkező csatornát kivesznek a kínálatból, a harmadik pedig az, hogy jelentősen emelnek előfizetői áraikon. Bármelyik lesz is a döntésük, annyi biztos, hogy nem a néző/előfizető fog jól járni.

forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok, a Telekom jelenleg tárgyal a TV2 csoporttal az új csatornáik Telekom kínálatba kerülésével kapcsolatban. Kis türelmeteket kérem.

Köszönöm, szép napot:

István

 

Sziasztok, a Telekom jelenleg tárgyal a TV2 csoporttal az új csatornáik Telekom kínálatba kerülésével kapcsolatban. Kis türelmeteket kérem.

Köszönöm, szép napot:

István

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Kedves István!

A TV2-vel való tárgyalásoknak hasonló eredménye várható, mint a Digisport esetében, amelynél mint tudjuk, hat év alatt sem sikerült? :)

Kedves István!

A TV2-vel való tárgyalásoknak hasonló eredménye várható, mint a Digisport esetében, amelynél mint tudjuk, hat év alatt sem sikerült? :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 órája, anonymus írta:

Szerintem jelenleg csak a Premier League közvetítési jogaival rendelkeznek, ezért nincs más műsor, viszont az Izaura és Zenebutik is elindult már.

10 órája, anonymus írta:

Szerintem jelenleg csak a Premier League közvetítési jogaival rendelkeznek, ezért nincs más műsor, viszont az Izaura és Zenebutik is elindult már.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Jah csak így elég meredek T részéről ki adni érte egy Ft is kiadni érte. Gondolom nem adja ingyen a Tv2 csoport ezt a csatornát. De ha be kerül egy új csatorna vagy több ezekből és emelkedik a havi díj ugyan úgy ki tör a ***** lázadás. 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Esetleg be is nyelheti a plusz költséget, elvégre a nézettség is számít, és  most nem is feltétlen csak a sport csatornáről van szó, manapság nagy divat a nosztalgia,és az Izazura Tv és a Zenebutik pont ezt lovagolja meg. Jelenleg a hárombetűs eszmélt leghamarabb, és nem emelkedett a havidíj.

Esetleg be is nyelheti a plusz költséget, elvégre a nézettség is számít, és  most nem is feltétlen csak a sport csatornáről van szó, manapság nagy divat a nosztalgia,és az Izazura Tv és a Zenebutik pont ezt lovagolja meg. Jelenleg a hárombetűs eszmélt leghamarabb, és nem emelkedett a havidíj.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 órája, zoli62 írta:

Esetleg be is nyelheti a plusz költséget, elvégre a nézettség is számít, és  most nem is feltétlen csak a sport csatornáről van szó, manapság nagy divat a nosztalgia,és az Izazura Tv és a Zenebutik pont ezt lovagolja meg. Jelenleg a hárombetűs eszmélt leghamarabb, és nem emelkedett a havidíj.

Esetleg be is nyelheti a plusz költséget, elvégre a nézettség is számít, és  most nem is feltétlen csak a sport csatornáről van szó, manapság nagy divat a nosztalgia,és az Izazura Tv és a Zenebutik pont ezt lovagolja meg. Jelenleg a hárombetűs eszmélt leghamarabb, és nem emelkedett a havidíj.

Az Izaura sehol sem fogható az ingyenesen kivül, mindenhol csak a tárgyalás megy.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, spilerkém írta:

Lesz eredménye a Spiler tv -vel folytatott tárgyalásoknak egy héten belül,vagy jövö héten ,mondjam le aTelekom elöfizetésemet és menjek a*** -hez

Nem olyan egyszerű a történet, az egyik szolgáltató már hárítja át az előfizetőkre a terjesztési díjat, ami az RTL esetében 300FT+ÁFA a TV2 esetében is kb ennyi és ebben még benne sincs az új 9 csatorna.

1 héten belül nem látok esélyt a tárgyalásra, de az sem elképzelhetetlen hogy nem lesz berendelve a Spíler TV. Gondolom te se szeretnél +1000-1500 Ft-ot fizetni az előfizetési díjadon felül.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
másik szolgáltató említése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, spilerkém írta:

Lesz eredménye a Spiler tv -vel folytatott tárgyalásoknak egy héten belül,vagy jövö héten ,mondjam le aTelekom elöfizetésemet és menjek a*** -hez

Hát ha nincs hűséged már, akkor a kapu nyitva van...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
másik szolgáltató említése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az a baj hogy a TV2 tulajdonosát ismerve, abba nem fognak belemenni hogy egy külön minicsomag legyen a csatorna családjuk, önmagában meg szerintem nem olyan csatornák amik indokolják ezen drága terjesztési díjait (itt most nem a TV2-ről beszélek, mert arra sajnos nem mondhatnak nemet a szolgáltatók sem).

Minicsomagosdi lenne a legjobb megoldás.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 perce, anonymus írta:

Teljesen jogosan háborodnának fel az efik, ha egy kollektív áremelés lenne a TV2 csoport új csatornái miatt.

Az csak hagyján de számomra még az sem világos, hogy az anyacsatornákkal mi lesz szeptember-októbertől, mert legjobb esetben is kedvezményes áron 150+áfa és 125+áfa áron terjeszthetik a szolgáltatók és ez kötelező, mivel 

Az RTL Klub és a TV2 ún. Must Offer típusú tévé, azaz a Médiatörvény hatályos rendelkezései alapján a műsorterjesztőket szerződéskötési kötelezettség terheli arra vonatkozóan, hogy minden nézőnek biztosítsák a csatorna elérését. 

Egy szolgáltató már áthárította a díjakat.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, Deino írta:

Az csak hagyján de számomra még az sem világos, hogy az anyacsatornákkal mi lesz szeptember-októbertől, mert legjobb esetben is kedvezményes áron 150+áfa és 125+áfa áron terjeszthetik a szolgáltatók és ez kötelező, mivel 

Az RTL Klub és a TV2 ún. Must Offer típusú tévé, azaz a Médiatörvény hatályos rendelkezései alapján a műsorterjesztőket szerződéskötési kötelezettség terheli arra vonatkozóan, hogy minden nézőnek biztosítsák a csatorna elérését. 

Egy szolgáltató már áthárította a díjakat.

Csak a SD verzióér kért különdíjat,a HD verziónál már eleve fizet a T a RTL ,TV2 ért. Tegyék át minicsomagba a SD verziót oszt jó napot! ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Egy par gondolat tolem.

A csatorna tulajok nagyon elvannak szalva magukkal. A mai vilagban a fiatalok mar nem nagyon nezik hasznaljak az elofizates TV-t. Sajat peldambol kiindulva a lanyomnal 3 het utan en vettem eszre, hogy az stb hibas. O tudod rola, de ennyire erdekli. Persze a csatornak meg az eloregedo reteget megfogjak.

Ha en ***** efi lennek mar reg ment volna level az nmhh-nak. Egyoldalu szerzodes modositas igy nem engedi meg az aremelest. Ha vennek tejet a boltos azt mondana nekem, hogy majd visszameneoleg meg fizetnem fog kelleni mert a tehennel targyalasokban vagyok. Ez az aremeles nem torvenyi kotelezettsegbol van. Nem olyan mint mikor az afa valtozott.

Nem kell a szolgaltatoknak betenni.

A csatorna nem tagadhatja meg a szerzodest kotest ha egy szolgaltato be akarja tenni es nem forditva. Az a mustcarry lenne. (mtva). Pont emiatt kerulhetnenek mini csomagba (en ezt tamogatnam, akinek kell az fizessen erte).

Kerdeznem aki a spiler tv hianya miatt mondana le a szolgaltatast az idaig mimodon nezte a premier ligat? Mert ugye idaig sem volt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...