KatEdi79

SIM-kártya átíratása az én nevemre

Kérdés

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? 5 éve használok egy SIM-kártyát, amit azelőtt a legkisebb húgom, Petra használt. Mivel ő akkor még kiskorú volt, ezért a középső húgom, Gabi(Katona Gabriella) nevén volt a kártya. 2011 decembere óta én használtam, akkor még havidíjas Mix csomagban volt, de miután nem használtam ki, domino 5 díjcsomagra módosítottuk. A kártyát jelenleg is használom, de még a középső húgom nevén van, és szeretném átíratni a saját nevemre. Mi ennek a menete? Előre is köszönöm!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Nekem volt már ilyen, bentem hogy egy távoli ismerősöm ismerősének az ismerősétől kaptam egy feltöltős simet. Adtak egy papírt, hogy amennyiben a tulaj 30 napon után sem jelzi az igényét a kártyára, akkor a nevemre kerül. De ez már több éve volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én ilyenről nem hallottam még, de az ezen az oldalon lap alján található infó az irányadó. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Annó még úgy volt, hogy ha nem a tulajdonos kéri az átírást, akkor a felhasználó nevére kerül automatikusan, amennyiben 30 napon belül a tulajdonos ez ellen kifogást nem tesz. Elvileg a tulajdonos kapott valami értesítést és ha 30 napon belül nem reagált akkor a tiéd lett a szám. Ilyenhez közöm még nem volt, csak hallottam, hogy valaki látott már ilyet. Leginkább előfizetésre váltásnál lehet hasznos ez az infó. Amit most írtam az úgy lehet még? Tehát a felhasználó tulajdonossá válhat X idő után?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen tudom, azért írtam, hogy nincs lehetőség arra hogy a nevedre írasd, csak arra van lehetőség hogy felhasználóként rögzítsünk a rendszerben. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm! Mint írtam az előbb, a kártya NEM az én nevemen van, hanem a húgomén.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Domino előfizetéseknél az előfizető személyének módosítására nincs lehetőség.
Ha a SIM-kártyát időközben az előfizetőtől eltérő személy használja, lehetőség van őt felhasználóként rögzíteni rendszerünkben, díjmentesen. Ennek igénylése telefonon, a 1430-as számon, illetve Telekom üzleteinkben lehetséges.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most