Darnion

Chat Helpdesk!

Kérdés

Sziasztok! A legnagyobb találmány volt a Tűz óta, a Chat-es Helpdesk a Telekom oldalán! Csak én nem találom, vagy befagyott a dolog..., mert Mobil számlám jött lakossági Net TV nem, és meg akartam kérdezni hogy várható e vagy ingyen TV-ztem szeptemberben??? (Bár egy profit orientált Világban ahol 15. bőrt is lehúzzák rólad gyanúsnak tartanám:) )

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

4 perce, btz írta:

@oldmumus

Pedig ez fent van valahol a weben is.

Igen, ma megtaláltam könnyen, de aznap amikor aktuális volt nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@oldmumus

Pedig ez fent van valahol a weben is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A chat-et a minap használtam mert a webes felületen nem találhat lehetőséget mobilnet csomag cserére. Meg is kaptam a válasz és SMS-ben elintéztem így:

1430-ra ment egy SMS:
-NETPLUSZL

majd utána egy másik:
+NETPLUSZXL 

2 perc alatt a CHAT-es hölgy leírta a megoldást B|

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Darnion, van még chat, viszont nincs fix linkje, hanem a Té honlapját böngészve ugrik fel itt-ott, ha van szabad ügyintézőjük. nekem a múltkor szolgáltatásbeállítással kapcsolatban is segítettek (talán az elérhetőségek oldalon voltam, mert már éppen írni akartam nekik). ha nem jön fel a kis chat gomb jobb oldalt vagy középen, akkor 1412, ahogyan zoli62 javasolta.

a konkrét okkal kapcsolatban meg jól gondolod, ne reménykedj, talán egy évre visszamenőleg számlázhatnak (többen írták, hogy akár hosszabb ideig nem kaptak számlát, aztán visszamenőleg megjött) :) persze nem kell rögtön erre készülnöd, szerintem még csak korán van a szeptemberi számlához. az enyémet hó közepén szokták kiállítani, tehát én sem kaptam még meg. viszont ha szeptemberben abszolút nem kaptál számlát (az az augusztusi, és azt szeptember végéig meg kellett volna kapnod), az persze más tészta, azt tényleg érdemes egyeztetni velük...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A weboldalon az online vásárlással kapcsolatos kérdések megválaszolására szolgál a chat. A számlával kapcsolatban hívd fel a 1412-t.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most