KatEdi79

Díjcsomag módosítás

Kérdés

Sziasztok!

Kérdésem a következő: ha esetleg díjcsomagot váltanék, azt a feltöltés előtt vagy  az után tegyem?

Köszönöm!

Edina

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Hello, két dolog: Domino esetén feltöltésenként egyszer válthatsz csomagot (ha még soha nem váltottál vagy az utolsó váltás óta töltöttél, akkor nem számít, hogy mikor váltasz). Domino 5-ről Fixre válthatsz, de vissza már nem fog menni

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez hasznos Infó volt! Köszi9_9!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@KatEdi79

Nemrég olvastam a Telekom Facebook oldalán, hogy nem fog lejárni. Amennyiben valamikor lefog, arról majd SMS-ben tájékoztatják a felhasználókat. 

Visszavonásig, azt jelenti ebben az esetben legalábbis, hogy megadnak egy dátumot, ameddig biztosan igénybevehető és ezt kitolják. Ha a visszavonása mellett döntenek, akkor értesítenek, hogy ennyi volt. Tulajdonképpen meg van tartva rá az esély, hogy bármikor kivonható legyen a forgalomból, míg egy stabil díjcsomaggként nem lenne ilyen egyszerű. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mindegy mikor váltod át, a váltás nem kerül pénzbe.

Nem jár le ma a Domino Most, amit az online felület mutat azzal nem kell foglalkozni nincs frissítve, azt jelenti a visszavonásig érvényes, hogy amíg vissza nem vonja le nem zárja ezt az opciót a Telekom addig megy, de ha ilyen történne arról sms-ben kapnak értesítést az érintettek. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Értem! Nekem Domino5 díjcsomagom van, és átváltanám Domino Fixre. De be van kapcsolva a Domino Most, ami elvileg ma le fog járni(egyébként visszavonásig érvényes). Azt nem értem, mit jelent egyébként, hogy valami a "visszavonásig érvényes"?!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Milyen díjcsomagról milyen  dílycsomagra stb stb... De szerintem ez a  téma szempontjából nem hiszem, hogy fontos lenne, de hátha mégis valakinek más infója van. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hm... Milyen részletek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv! 

A részleteket nem ismerve azt mondom, hogy szerintem mindegy. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most