bargergo

Korlátlan TV és film opció lemondása

Kérdés

Sziasztok!

Bár nem kértem, valamikor kaptam a Magenta1-be bevont mobil előfizetésekhez ilyen Korlátlan TV és film opciót, amivel nem kell a TV GO mobil internetes adatforgalma után fizetni. Ez mobilonként havonta kb 10 000 Ft-ba kerülne, ha nem lenne Magenta1 kedvezmény.

Ha megszűnik a Magenta1 kedvezményem, akkor megszűnnek ezek a Korlátlan TV és film opciók is a mobil előfizetéseken, vagy külön le kell ezeket mondani?

Milyen módon lehet lemondani? (Telefonon, írásban, emailben?)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Most megkötötted a hűségedet a magentára amíg le nem jár a hűség addig kapod ezt így. Ha meg lejár hűség akkor eldöntöd hogy lemond nem mond vagy új hűség stb stb

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha jól tudom csak Magenta1 mellé kapcsolódhat ez a havidíjas opció, így ha kikerülsz Magenta1ből, akkor kikapcsolják ezt az opciót.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem hanem te egy mobil beviszel magentába arra rá lehet ezt tenni majd egy pont akkora kedvezményt és így ki nulláz. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos nem nézted be az biza annyi volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@bargergo

De mivel ezek lezárt opciók, ezért nem hiszem, hogy szükség lesz külön lemondásra, ha majd a Magentát lemondod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
22 órája, bargergo írta:

Itt azt írják, hogy sms-ben meg lehet rendelni, kipróbáltam akkor  -TVFILMHAVI szöveggel hátha le lehet mondani, de nem.

Ez csak akkor működik ha egyedileg van megrendelve és nem magentában.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valóban nem lehet már máshoz kötni, régen sima mobil mellé is lehetett jó kis napidíjas áron

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@dptrsk

Én még dominós voltam, mikor ezek az opció csomagok virágkorukat élték, nem úgy emlékszem, hogy napi díj lett volna 990ft, de persze az is lehet, hogy én néztem be anno

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
9 perce, btz írta:

@dptrsk

Én még dominós voltam, mikor ezek az opció csomagok virágkorukat élték, nem úgy emlékszem, hogy napi díj lett volna 990ft, de persze az is lehet, hogy én néztem be anno

2015. szeptemberben ezek az árak voltak:

ab.PNG

(én úgy emlékszem megjelenéskor is ennyibe kerültek)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 01. 05. at 7:44, anonymus írta:

Most megkötötted a hűségedet a magentára amíg le nem jár a hűség addig kapod ezt így. Ha meg lejár hűség akkor eldöntöd hogy lemond nem mond vagy új hűség stb stb

A Magenta1 kedvezménycsomag igénybevételéhez határozott időtartamú szerződéskötés nem szükséges, a kedvezménycsomagra vonatkozó szerződés határozatlan időtartamú.

Itt az 1.1 pontban írják Ez alapján Magenta kedvezménycsomagra nincs hűségidő, csak a részeire lehet.

Az egyik kérdésemre megtaláltam ugyanebben a fájlban az 1.6 pontnál a választ . Ha megszűnik a Magenta kedvezménycsomag, akkor díjazottá válik.

Itt azt írják, hogy sms-ben meg lehet rendelni, kipróbáltam akkor  -TVFILMHAVI szöveggel hátha le lehet mondani, de nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én ezt a mobilonk3nt 10000forintba kerülést nem értem. Régen, mikor külön is el3rhetők voltak ezek az opciók, akkor sem került telónként 10ezerbe.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 órája, btz írta:

Én ezt a mobilonk3nt 10000forintba kerülést nem értem. Régen, mikor külön is el3rhetők voltak ezek az opciók, akkor sem került telónként 10ezerbe.

napi 990 forintos díja volt régebben, ha jól emlékszem.

havi lehetőség csak magentában volt/van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hiába írtam bele lemondásba, rajta maradt mindhárom mobil-előfizetésen. Ebből kettőnél levonták a Magenta1 kedvezménnyel, amikor már nincs semmilyen otthoni előfizetésem náluk.

Szóval erre oda kell figyelni.

Beszéltem az ügyfélszolgálattal, leszedik a mobil-előfizetésekről Korlátlan TV és Filmopciót, és jóváírják a következő számlán a hiba miatt befizetett díjat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most