Deino

Bejelentkezési probálkozásból adódó letiltás

Kérdés

Többször adódott már, hogy amennyiben egyszer véletlen elütök egy billentyűt, 10 perces korlátozást kapok az újbóli bejelentkezéssel. Elég szigorúnak tűnik ez a beállítás, hogy csak egyszer lehet próbálkozni a bejelentkezéssel. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

@Deino

Nem tudom nálad mi van, de nálam nincs ebből gond. Nem kapok tiltást, pedig előfordul hogy elütöm. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Deino

Nálam @btzhez hasónlón nincs gond ha néha mellé ütök.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem mindig 10 percet ad :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Deino, nálam sincs ilyen gond. a korábbi jelszavamnál bele-beleszaladtam ugyan, de minden ilyen esetben többször elütöttem (egynél feldob egy rossz jelszót adtál meg ablakot, és ha jót adok meg, azonnal beenged)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Teszteltem :D a másodiknál tilt ki. megkérdezem Istvánt, hogy tud-e (akar-e) ezen emelni mondjuk 3-ra

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem is érdemes lenne a 3

Mondjuk nálam a keyboardban a mail cím egy gobnyomással beíródik, a jelszót inkább nem bíztam rá :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

szerintem a külföldi "barátaink" miatt lett ilyen szigorú.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, köszönöm a jelzést!

Jelenleg 3 hibás jelszómegadás után 10 perc kitiltás a beállítási séma. Ezen lehet, de a dptrsk által írt biztonsági ok miatt nem célszerű enyhíteni.

Azt megnézem még, hogy mi lehet a rendellenes - 1-2 próba után kitilt - működés mögött.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018-3-8 at 22:32, dptrsk írta:

szerintem a külföldi "barátaink" miatt lett ilyen szigorú.

Arra már valahol írtam, hogy elég lenne a kínai karakterek tiltása. A trollok így nem tudnának írni, a rendes kínai felhasználók sem hiszem hogy zokon vennék, hogy nem társaloghatnak itt az anyanyelvükön 😃

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @btz, az ötlet jó, de az ázsiai barátaink szerintem vannak annyira találékonyak, hogy akkor file-ként dobnák be a szemetüket (azt nem tudom, hogy a fórum tudja-e, majd István megmondja) :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 03. 10. at 16:18, btz írta:

Arra már valahol írtam, hogy elég lenne a kínai karakterek tiltása. A trollok így nem tudnának írni, a rendes kínai felhasználók sem hiszem hogy zokon vennék, hogy nem társaloghatnak itt az anyanyelvükön 😃

Ez megoldaná a kínai karakteres posztok gondját.

Helyettük jönnének a lorem ipsumos postok...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@dptrsk

Akkor a lorem ipsum szót is ki lehet tiltani. Aztán már nem hiszem hogy külön erőfeszítéseket tennének a spammerek, hogy csak ezen a fórumon is spammelhessenek, szerintem továbbálnának. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, köszönöm ezt is!

Az első spammerek megjelenésekor megnéztem, illetve megnézettem, sajnos nem tudjuk tiltani a kínai karaktereket - ha tudnánk, akkor is kijátszható lenne pl. a teherwagon által írt módszerrel :( 

Két fegyverünk van, az egyik a fórummotor spammer szűrője, a másik az idei platform update. Utóbbiig türelmeteket kérem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most