géza22

optika

Kérdés

mikor lesz optika fejlesztes szeged rőszke ruzsa őtőmős ásothalom  morahalom domaszek telekom 20 eve nics optika vezetek telekomnak nagy hatranyba van hogy fogja teljesitteni kormány es unio 2018 elvárást szuper gyors internet 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

14 válasz erre a kérdésre

Nem feltétlen fedi az igazságot. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

jol tudom telekom lakoság pénzéből gazdálkodik telekom kel kiépiteni  optikát   igénybe tudja veni szolgáltatás  kőszőm szépen anonymus válaszoltál  amit leirtam igaszságot montam nem irtam volna ha telekom megcsinálta volna optika fejlesztés 20 éva alat továbi szép napot kivánok 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Legfőképpen azért, mert akkor évekig nem dolgozna. Helyette járná csak az országot, ami nem lenne olyan jó a cégnek. Ha huzamosabb ideig nem töltené be a vezérigazgató a feladatát. 

Pont- pont optikát bármikor visz bárhova a T, De erre a Telekom Nagykereskedelmi igazgatóságtól kell árajánlatot kérned. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

akor mértnem jut el telekom lakoság üszleti felelős igaszgatonak eszek irások  egyszer se jőtle telekom vezére falvakba és városokba elmodják panaszukat kérést ami lakosok adnak

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Unios pénzek felhasználásának szigorú szabályai vannak, ahol nincs semmi, ahol nincs meg a 30 mbit meg majdani 100Mbit első sorban ott használható fel. Koax hálózatra nem használható fel unios pénz. Általad sorolt helyeken koax van ha jól tudom, Szegeden biztosan. Az meg teljesíti az elvárásokat.  

Budapesttől szakadjunk el szerintem,,, optikázott a T Szentendrén, Velencén és másik 1000+ helyen az elmúlt években, pl 29-es körzet. Illetve nem árt tudnod, hogy Budapesten se fenékig tejfel... Bp 13 pici részében koax, többiben adsl max 20mbit de az már a plafon. Most optika van ott. 12 ker egészében Telekom adsl 10Mbit.... Borzalmas állapotok voltak, most optika van......

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

mért fejleszt optikát budapesten nyirenyháza   nagyob városba csinál optikát telekom  nem vagdalkozás amit irok  mert unio ad pénzt és magyarkormány optika fejlesztésre  ahol már koax  van ot nem fejleszt telekom érdekes ara adjál válasz kedves anonymus hogy mért nem csinálta meg fejlesztes 20  évalat telekom szeged őtőmős ruzsa zákányszék morahalom domaszéken optikák budapesten hányévevan optika nagyob városokba van  holvan optika falvakba  én mindig moder  tenikára vagyok hive  én akor hogyan fogom elérni 2000 megebit internete  már van ojan szolgáltato 2017 szeptemberbe  csinálja optika fejlesztés látod van ojan szolgltato aki már halgato lakoságra 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen megvagyok sértődve, mert ha leírom a választ. Nem reagálsz rá semmit, nem mondasz rá semmit. Leírtam már sokszor hogy, ED3 koax teljesít minden elvárást. Nem lesz kiváltva optikával... Előbb legyen ott normális hálózat ahol, most csak szakadozó sz*r adsl-van.  Megnyugodhatsz hogy koaxra nem kap pénzt a Telekom. Sportra több miliárd jut, ez meg vagdalkozás csak valjuk be .... 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

és valaki leirja igáságot megvan sérdőve

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

amit irnak lakoság forumba nem veszi komojan telekom  nem adnak választ kérdésre kedves anonymus ot kérdés  mért nem fejleszt telekom optikát én hányszor irtam telekomak süket fülekre szol  de sportra  tőb milliár van pénz telekomnak  de  pénz nics optika fejlesztésre telekomnak nem érdekli  lakoságot mi igénye   igénybe tudja moder 21 szászad intennetet 2000 megabit internete   telelom hirdeti honlapon 2000 megabit intenet     csak asz baj hogy  szeged ásothalom rőszke őtőmős morahalom domaszék  nem tudja elérni szolgáltatás 50 év mulva   fogja elérni nem kel hirdetni telekomnak szolgáltatást  20 év alat nem csinált fejlesztézs ezért vagyun megkúlőmbószte vagyunk és sérelmezem eszt telekom részéről

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mi a kérdés ? Mire nem válaszoltunk még ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

ezért kelene lecserélni koaxot telekomnak  optikára telekom érdekes  ad kormány és unio fejlesztésre pénzt 2018  csak nem jut 20 éve szegedre ásothalom rőszke ruzsa őtőmős morahalom domaszék politika van bene aszért   nem          fejleszt  telekom nem nézi lakoság igényét 21 szászad moder tegnologiát   it forumba amit irnak lakoság  nem veszi komojan telekom  és nem jut el telekom vezérigasztonak irások 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálunk sincs optika 20 éve Géza. A vicc az hogy ha nem lenne lassan 2 éve valami problem a DSL-el, akkor nekem még vígan megfelelne az 50/15-ös sebesség. Persze feltöltésből jó lenne 40-is, de még ezt is bírná a jóöreg réz., 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szegeden az 500-as net az év második felében várható. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Szép napot neked is!

Szeged ED3 által lefedett terület, amivel TELJESÍT minden Uniós elvárást. Többi település is ED3-al ellátott terület szerintem.

Emlékeztetőül

A Kormány a Nemzeti Infokommunikációs Stratégia célkitűzéseként, összhangban az Európai Unió Digitális Menetrendjével vállalta, hogy 2020-ra minden háztartás számára elérhető legyen a legalább 30 Mbps sebességű interneteléréshez való hozzáférés lehetősége és hogy a háztartások legalább 50%-ában 100 Mbps-os internet-hozzáférés álljon rendelkezésre. A Szupergyors Internet Program (projekt)-szervezeti kialakítására a KIFÜ-ben került sor 2014-ben.

Jelenleg a Telekom Maximum  500/22 Mbit sávszélt biztosít 

Budapest II., III., X., XVI., XVII., XVIII., XX., XXI. és XXIII. kerületei, Apátfalva, Balástya, Baracs, Bernecebaráti, Budakalász, Dévaványa, Domaszék, Dunabogdány, Dunakeszi, Esztergom, Ferencszállás, Fót, Füzesgyarmat, Göd, Gyál, Gyula, Hódmezővásárhely, Ipolydamásd, Ipolytölgyes, Kemence, Kisapostag, Kismaros, Kisoroszi, Kistelek, Kóspallag, Köröstarcsa, Letkés, Létavértes, Makó, Márianosztra, Mezőberény, Mezőfalva, Nagybánhegyes, Nagybörzsöny, Nagykarácsony, Nagykovácsi, Nagymaros, Nagyvenyim, Perőcsény, Piliscsaba, Pomáz, Pusztaszer, Remeteszőlős, Solymár, Szegvár, Szob, Szokolya, Tahitótfalu, Tésa, Vámosmikola, Vecsés, Veresegyház, Verőce, Zebegény.

Ezeken a településeken, a többin pedig 250/20 vagy 100/10 maximális sebességet biztosít és törekszik a 500/22-es csomag bevezetésére. 

Ezáltal a Koax hálózat bőven teljesíti az elvárt paramétereket, ahol pedig vdsl -van ott vagy azt fejlesztik vagy cserélik optikára. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most