h491ndd1rf2qw

Twitch probléma 2.0

Kérdés

Továbbra sem tudok twitch streameket nézni VPN használata nélkül, ez nem újkeletű dolog, hanem hetek óta így van. 5-6 másodpercenként bufferel.

Okostelefonon ugyanez a helyzet, mobilneten is, másik számítógépen és másik telefonon is.

Megkérdeztem ismerősöket náluk mi a helyzet (ugyanaz a szolgáltató) ők ilyesmit nem tapasztalnak.

Valaki mondjon már valami okosat!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tapilogali

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valóban, ismételten szakadozik így délután, de már nem olyan időközönként. Istenem... :D

(Szeged, Kossuth Lajos sgt. 49-51)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
53 perce, tapilogali írta:

Köszönöm, ma reggelre megoldódott, röccenésmentesen mennek a streamek!

Majd délután/estére fog elszállni, mint ahogy szokta, éjfél-12 között jó szokott lenni...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos semmi okosat nem lehet mondani, ha olyan streamert nézel aki partner, le tudod venni a minőséget alacsonyra ugy jól működik. Másik megoldás a VPN, de sajna az se megy kifogástalanul, mert 2.5-3GB felé már ledob ki kell lépni újra indítani a vpn klienst. 

Jeleztem a 1414 en, hiba jegyet nem látom a telekom fiókomba vagy más jellegű és azért, de gondoltam még arra hogy nem is irtak semmit. Twitteren kérdeztem, válasz a következő volt: 

Köszönjük a jelzésedet. A mihamarabbi megoldáson leszünk. Többetektől kaptunk üzenetet ez ügyben az elmúlt időszakban. Ezeket továbbítottunk illetékeseink felé. Már vizsgálják a jelenséget. Bízunk benne, hogy gyors megoldást fognak találni a problémára. Addig is köszönjük szépen a türelmedet. Elnézésedet kérjük a kellemetlenségért. ^Máté

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most