dragontwin19

Korábbi akciók

Kérdés

Ez tök jó akció

A meglévő ügyfeleknek nem lesz valami ehhez hasonló, csak például a részletre vásárlás lehetősége?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

67 válasz erre a kérdésre

Kedves István!

Lemaradtam az Iphone 5s akcióról ? Szeretném tudni, h karácsonyig várható-e még a készülék árának csökkenése? Nagyon szertném ?  

Üdv.: Bea

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Most hétvégén online akció, adventi ezüst hétvége van a Telekomnál, a

• Microsoft Lumia 640,
  • Alcatel Idol 3,
  • HTC Desire 626,
  • Huawei G8

okostelefonok 50%-kal olcsóbban, ráadásul 5000 Ft-os tartozékkuponnal elérhetőek a honlapunkon...

Szép hétvégét:

István

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem valami nagy a készülékválaszték fekete péntek ide vagy oda. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

14384898442_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mobiltelefonok havi díjas előfizetéssel

Akciós tartozékok

A készülékajánlatok 2015. november 27-én, 0:00 órától november 29-én 24:00 óráig, illetve a készlet erejéig érvényesek, és egy előfizetéshez csak egyszer, kizárólag lakossági ügyfelek által vehetők igénybe.
A készülékek készletei limitáltak, amennyiben bármelyik készülék elfogy, arról a  telekom.hu/blackfriday oldalon tájékoztatunk.
A készülékajánlatok a telekom.hu oldalán jelennek meg, és új havidíjas vagy lejárt hűségidejű szolgáltatás- vagy készülékcsere esetén, online megrendeléssel érhetők el.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

a szűrő kivágta, bocsi, szóval a két másik nagy mobilszolgáltató számairól is megy a feliratkozás :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, a Té idén is kijön a decemberi napi mobil akcióival, az akciós kalendáriummal. ha érdekel, itt tudtok feliratkozni, vagy sms-ben:

"Küldd díjmentes SMS-ben a KALENDARIUM kódot a +36 30 8080 110-es számra Telekom, ***** vagy *****fone mobilszámodról. SMS-ben fogjuk jelezni, hogy feliratkozásod sikeres volt."

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Téged véd a törvény semmilyen indokkal nem kell szolgálnod ilyenkor, de azért meg szokták kérdezni hátha pl helyben veszel egy másikat vagy ilyesmi.  Nincs semmi gond címedre ki viszi a postás 30 munka napon belül. Nem érdeklődtem ilyen téren még a T nél de 1412 vagy 1430 folyamatban lévő ügyintézés menüben lehet tudnak segíteni hol jár az ügyed.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
A kedd delutan erkezett hasznalt Lumia 930 sajnos sehogy sem akart bekapcsolni, még reggel sem pedig egesz éjszaka tolton volt.Tegnap reggel 9kor vissza is vittem egy T-pontba a telefont. Ott becsomagolták és alairtam egy papirt amin a nevem, telszamom es a postacimem volt. Sehol nem lattam, hogy jelezte volna az ügyintéző valahol hogy a telefon hibas\nem kapcsol be vagy hogy hova kerem vissza a penzt. Hogy mukodik ez a folyamat? Vissza kapom egyaltalan az arat? Mennyi idő alatt? Lehet valahol információt szerezni arrol hogy hogy áll a dolog? Webshopban rendeltem de T-pontban vettem at készpénzzel. Ez bezavarhat? Kérem segítsenek mert rossz hogy nem tudok semmit a telefon vagy penz holletelor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

14 napon belül vissza kell juttatni a Telekomhoz, postai úton vagy egy T-pontba be kéne vinni ez a jobb meg oldás. Pénzt pedig 30 napon belül postai úton vissza kapod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha a használt készülék amit a webshopból rendeltem egyszerűen nem kapcsol be, ergo hibás, olyankor mi a teendő? Annyira elvette a kedvem ez az egész telefon, hogy nem működik, hogy az árát viszont látni szeretném, ha lehet. Ma kaptam kézhez a telefont.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyon sajnálom én hibám volt így már jó lesz http://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/keszulek-vasar

További szép napot

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép reggelt!

Sajnos ez a link nem működik.

Bocsi.

Ugye csak átmeneti?

Üdv.

Klári

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elő fordulhat hogy azóta el fogyott sajnos nem tudom. Használt cikkeket itt találsz http://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/keszulek-vasar

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyon köszi!

Lehet, hogy mire megkaptam az értesítést, már más észrevette.

Az Akció - Készülékvásárlás -Link -nél néztem, de ez már 2 hetes. Vagy frissítés van?

Ha használt készüléket keresek, akkor jó helyen nézem?

Vagy van más elérhetőség is.

Köszi-köszi

Klári

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Használtak közt egyáltalán nem látom csak újként 0 - 67800Ft ért. Használtba nem lehet tudni mikor érkezik max akkor ha ki szornak egyet vagy vissza küldik stb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Bocsi, ügyetlen vagyok!

Keresem a használt készülékeket, de régóta csak ugyanazt a 23-t látom. Kaptam értesítést, hogy elérhető (Sony Xperia M2), de linkre rákattintva sem találom. Pedig naponta 5-10x nézem.

Mit csinálok rosszul?

Nagyon köszi előre is.

Üdv. Klári

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Itt a lehetőség! Most újra extra kedvezménnyel vásárolhatsz online készülékeket!

Az akcióban használt és új készülékeket egyaránt vehetsz majd. A használt eszközöknél a használt, az újaknál a garanciális szó szerepel a termék neve után.

Fontos hogy bizonyos készülékekből minimális, akár 1-2 darabos készlet van, így előfordulhat, hogy azok az akció indulását követően rövid időn belül elfogynak. A vásárlás során a választott készüléket kizárólag GLS házhoz szállítással rendelheted meg! Köszönjük, hogy figyelsz, mert a nem GLS-sel feladott rendeléseket törölnünk kell! Kérjük, vásárlás előtt feltétlenül olvasd el a lentebb található jogi tájékoztatót is!

A kiugró terhelésre való tekintettel esetlegesen lassulások, oldalbetöltési nehézségek lehetnek. Kérjük, ilyen esetben kicsit később próbáljátok használni a felületet.

Jó vásárlást kívánunk!

Link

Tájékoztatunk, hogy a „Használt” cikkszámmal jelölt termékek csökkentett árú, használt készülékek. Fogyasztó általi, online vásárlás esetén ezekre a termékekre is vonatkoznak az online értékesítésre, a távollevők között kötött szerződésekre érvényes szabályok, melyek alapján 14 napon belül, indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. Ezen „Használt” cikkszámú termékekre nincs jótállás! Hibás teljesítés esetén azonban a fogyasztó 1 évig élhet szavatossági igényével, mely esetben az ellenkező bizonyításáig vélelmezni kell, hogy a teljesítést követő hat hónapon belül felismert hiba már a teljesítés időpontjában fennállt, kivéve, ha e vélelem a dolog természetével vagy a hiba jellegével összeegyeztethetetlen. A szavatossági igények érvényesíthetőségére egyebekben a Polgári törvénykönyvben és a fogyasztó és a vállalkozás közötti szerződések részletes szabályairól szóló 45/2014. (II. 26.) Korm. rendeletben foglalt rendelkezések irányadók. Kérünk, hogy olvasd el a kormányrendelet szerinti, távollevők között kötött szerződésekre vonatkozó tájékoztatást. Ezen termékek megvásárlásával egyben kijelentem, hogy a jelen szerződési nyilatkozatom megtétele előtt a 45/2014. (II.26.) Korm. rendelet szerinti vonatkozó tájékoztatást Szolgáltatótól megkaptam. A kapcsolódó szerződést/szerződéskiegészítést mindezek ismeretében és elfogadásával, az előzetes tájékoztatással egyező tartalmúként fogadom el és kötöm meg. Ezt a terméket csak házhoz szállítással (GLS futárszolgálat által történő kiszállítással)  rendelheted meg! Kérünk, hogy a megrendeléskor ezt a szállítási módot válaszd, mert az egyéb szállítási móddal feladott rendeléseket nem áll módunkban teljesíteni! Az akcióban kapható készülékek csak Telekom SIM kártyával használhatók, a kártyafüggetlen készülékeket a termékek nevénél jeleztük!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én is belefutottam, de most meg is néztem őket, és ezek tényleg kifejezetten tetszetős árak. Konkrétan pl. a Samsung Galaxy A5 a legkisebb csomagban bő 30 ezer forinttal olcsóbb, mint az A3, és a Nokia Lumia 830 pedig gyakorlatilag ugyanannyiba kerül, mint a 735.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, a Té honlapján csíptem, 

"Move vagy Next havidíjas előfizetésre vállalt 2 év hűséggel egyösszegű vásárlás esetén" interneten vásárolva féláron adják az iPhone 4S-t, az LG G2 minit, a Samsung A5-öt és a Nokia Lumia 830-at...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, most találtam a Té honlapján :smileyhappy:

"2015. május 29. és 31. között kódolatlanul kínáljuk mesecsatornáinkat digitális Telekom TV előfizetőinknek és TV GO felhasználóinknak. A kódolatlan csatornák a Családi csomag és a Filmvilág minicsomag kínálatából kerülnek ki.

A legkisebbeket mesés kalandok várják a Baby TV, a Boomerang, a Nick Jr és a Jim-Jam csatornáin.

A nagyobbak izgalmas történetekbe csöppenhetnek a Cartoon Network, a Disney Channel, a Minimax, a Megamax és a Nickelodeon csatornákon.

Akik a tudomány izgalmas világára kíváncsiak, a Da Vinci Learning műsorából válogathatnak kedvükre.

A Gyereknapi hétvégén a Telekom TV előfizetőfizetők számára a Videotékában és a TV GO-n is díjmentesen kölcsönözhető a Csillaghercegnő című film, amely a „Gyereknapra” mappából érhető..."

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

http://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/koszonjuk-ugyfeleink-huseget           Líra Könyv és tartozék kupon.... :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sőt, aki élt az Igo akcióbval, az a play fiókjából telefoncsere esetén bármikor újra letöltheti. Eddig nem volt androidos verziója. A sok várakozás megérte ugyan, de én kicsit többetre számítottam, ismerve több offline navi programot. ( Nokia Here , Sygic, Ndrive, Wazze) Én két telefonra töltöttem le. Az Igo support viszont nem áll a helyzet magaslatán, mert egy telepítésre vonatkozó kérdésemre már egy hete várom a választ. :) Legalábbis nem tudom, ki tudja,  hogy az alapprogramon kívül (aminek mappáját át lehet helyezni sd kártyára) miként lehet a térkép adatbázis könyvtárát  is külső memóriakártyára mozgatni anélkül, hogy az app működésképtelen lenne.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Aki pedig lemarad róla, azért ne búsoljon, a Nokia HERE is egész jó offline navigálásra, ráadásul nem csak a Magyarország térkép tölthető le. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

én már az első nap letöltöttem, ki is próbáltam, használgatom :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most