bbalazs2569

Steam-en lassú a letöltés

Kérdés

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy egy ideje észrevettem, hogy amikor le akarok tölteni egy játékot Steam-ről, akkor kb 300 KB/s-mal csordogál le. ez egy 50 GB-os játéknál nem akkora élmény.

Már minden lehetséges megoldást ellenőriztem, máshol jó a letöltési sebesség, Speedtest szerint megkapom azt az Internet sebességet, amiért fizetek, így más fórumokon javasolták, hogy kérdezzek rá a szolgáltatónál, hogy a Steam irányában nem kapok-e valamilyen korlátozást. Más Telekomos fórumozó is erről a hibajelenségről számolt be.

Köszönöm a segítséget előre is!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Dettó ugyanez most is és nem az első alkalom. Legutóbb nem jelentettem, mert mire odajutottam "megjavult". 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ugyan ez a problémám. Nemes egyszerűséggel Meg változtattam steamnél a le töltési régiót Australiara és működik' normálisan'. Speedport Enrty 2i 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De igen, nekem is Telekomos ZTE router-em van! Viszont én asztali gépen használom, ethernet kábellel összekötve. Azt gondolod akkor, hogy egy router csere megoldaná ezt a problémát?

Egyébként a napokban vettem azt is észre, hogy egy flagship telefonnal (Galaxy Note8) vagyok a WiFi-re csatlakozva és ott sem hozza azta  netet, amiért fizetek. Nem jön 88-90 MB/s körül, hanem csak 60 körülivel. Talán ez is annak az oka.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyébként nálam is ez a probléma mostanában ha Wifin használom... Tegnap pont töltöttem le egy 33 gigás játékot, 700 kb/s el csordogált lefelé, aztán összedugtam a routert és a gépet ethernet kábellel és 6-7 mb/s re gyorsult...

Nem egészen véletlenül telekomos ZTE routered van? :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Steamnek is jelezd a problémát!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @bbalazs2569,

Hívd fel a 1414-et, ott talán tudnak pontosabbat mondani.
Steam-et jelenleg nem használom, így nincs tapasztalatom, de megpróbálom majd megnézni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most