Atesz

airties TELEKOM WIFI EXTRA DUO (AIRTIES) vélemények

Kérdés

Posztolva ekkor: (szerkesztve)

Sziasztok! 

Valaki használja ezt az eszközt? Esetleg ismeri? Megéri be fektetni vagy keressek valami komolyabb routert?
Kábelezés adott, nem nagyon kellene behúzni semmit, de félek hogy nem fogja bírni a Sagemcom ezt se.

Eszköz van bőven, de a mai világban nem 1 db telefon meg 1 db számítógépet használunk már itthon.

link

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Atesz
link pótlása

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Nekem tegnap jött meg a DLink Covr  DUO. Jelenleg tesztelem, van rá 2 hetem hisz vissza küldhetem. 
Első próbálkozásra jónak tűnik. Wifi jel van rendesen csak épp sose tudom hogy a telefonom épp melyikre és milyen wifire csatlakozik mert nincs ketté választva. Jó lenne ha be lehetne állítani hogy 2.4 v 5ghz-s wifit használjon vagy esetlegesen ketté lehessen szedni. 

Wifi lefedettség nem minden, sebesség változó ingadozó. Van hogy 200 de van hogy csak 5-15 Mbit. 

Egyenlőre nem vagyok 100% elégedett. Bár ez új eszköz, Telekom se nagyon tudott róla mondani semmit. Tesztelem.

Viszont a wifi kapcsolat elég jó a lakás 110m2 szóval elég nek kellene lenni a duo-nak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok én ennek az előzö eszközét rendeltem de most megrendeltem ezt is mert egyre nagyobb házba költöztünk igy kell hát nekem jelenleg 2 db készülékem van jól muzsikál a fő ruter közt kb 15méter van és abba a térbe is kb 200-250Mb/s sebeséget mérek bár ez telótol is függ arra van a tv is rákötve -1 kábel :D Szerintem jó! egy pici rossz hogy idő kell mire átvált de ez is telo függö 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincs elfelejtve, csak zűrös napjaim vannak, még nem jutottam odáig :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na be invesztálok egy dlink covr párosba, amint megérkezik és lesz némi tapasztalatom megosztom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, teherwagon írta:

Hello @Atesz, én pont most reménykedem benne, hogy megoldja végre a wifi gondjaim :D hétvégére tervezem a próbát, beszámolok majd. nagyon bízom benne egyébként, hogy ez a mesh eszköz végre bejön, mert csalódtam már pár "komolyabb" routerben, csak attól tartok, ebből sem lesz elég a kettes csomag (nem is értem, ennél miért nem adnak hármast). viszont a Sagemcom párosításra csak cimbin keresztül tudok bármit mondani, ha egyáltalán, mert nálam optika van

Na kíváncsian várom a véleményed. Nem baj, hogy optika van. Nálam is erős wifi gondok vannak, pedig szolgálatba van egy nem olcsó de nem is drága router is. mégsem elég :/ 

Nekem szerintem elég lenne a kettes csomag is. Ára nem lenne vészes mert szerintem egy komoly router többe van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Atesz, én pont most reménykedem benne, hogy megoldja végre a wifi gondjaim :D hétvégére tervezem a próbát, beszámolok majd. nagyon bízom benne egyébként, hogy ez a mesh eszköz végre bejön, mert csalódtam már pár "komolyabb" routerben, csak attól tartok, ebből sem lesz elég a kettes csomag (nem is értem, ennél miért nem adnak hármast). viszont a Sagemcom párosításra csak cimbin keresztül tudok bármit mondani, ha egyáltalán, mert nálam optika van

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most