Atesz

airties TELEKOM WIFI EXTRA DUO (AIRTIES) vélemények

Kérdés

Posztolva ekkor: (szerkesztve)

Sziasztok! 

Valaki használja ezt az eszközt? Esetleg ismeri? Megéri be fektetni vagy keressek valami komolyabb routert?
Kábelezés adott, nem nagyon kellene behúzni semmit, de félek hogy nem fogja bírni a Sagemcom ezt se.

Eszköz van bőven, de a mai világban nem 1 db telefon meg 1 db számítógépet használunk már itthon.

link

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Atesz
link pótlása

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Hello, @Oberon, akkor egy cipőben :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak okulásul.

Kollégával összebeszéltünk, ő vett egy Strong szettet, én egy AirTiest. Ő az USB csatlakozó, én a név miatt választottam. Mindkettő duo és baba. Csak nálam nagyobb a ház, így kevés a duo :S Azon gondolkodtam, hogy visszaadjam és cseréljem egy jó nagy ax-es routerre vagy vegyek hozzá még egy párat. Használtan persze. Végül mivel árban ugyanott lett volna mindkét megoldás, de lefedettségben a sok mesh szerintem biztos nyerő, ezért efelé megyek...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kár, de azért köszi. Másnál esetleg?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Ma vissza mondtam a rendelést! Mivel az előfizetésem meg akarták emelni így nem kellett. Amúgy készlethiány van most.

Keresek továbbra is hasonló dolgot ami olcsóbb és nem kell hőséget vállalni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Szuper Apaszka, majd oszd meg a tapasztalataid, kérlek, köszi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Persze ennek örülnék igazán, két legyet egy csapásra :)

https://www.airties.com/product-7430.html

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pont ettől tartok én is, így trio csomagot vennék. Az AirTiesnak jobban örültem volna, de az csak Strongban vagy D-Linkben van. A D-Linket látom, hogy próbáltátok. Strong esetleg valakinél?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Hello, erről jut eszembe, időközben én is felpattintottam az AirTies-t. arra még nem volt érkezésem, hogy térképszerűen lemérjem, mint az előző rendszereim, de elsőre meg vagyok vele elégedve. az emeleten a lefedettség és a sebesség is érezhetően jobb lett (párat azért mértem persze :D), de az már most látszik, hogy a várakozásnak megfelelően nem elég a kettes csomag (változatlanul nem értem, hogy ki és miért találta ki, hogy ebből kettő a max). a földszintre kellene még kettő. ott is mértem párat, nem lett rosszabb, de jobb sem. mérek majd becsületesen, aztán valószínűleg nézek majd használtan plusz kettőt, azzal valószínűleg tökéletes lesz mindenhol (nem kicsi a ház, ha kicsi lenne, valószínűleg elég lenne a kettő)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem ma jött meg a D-Link,ingyen volt,illetve 2 év hűségért.A beüzemelésnél már megakadtam,a tekekomos útmutató az nem jött be,rögtön az appal kell kezdeni és azt követni. Kb 10 perc alatt felállt a rendszer,kétszintes lakásban is látják egymást tökéletesen,a 4K videók is szuperül jönnek. A sebesség az nagyon ingadozik,van amikor 49-50 ,van amikor 100 körül ,500 megás előfizetésem van.Nat az nincs rajta. Egyenlőre arra sem jöttem rá,hogy a boxkábelt miként lehet kiváltani,szerintem ez a box ezt nem tudja,pedig minimum 1 boxot ki kellene a kábelből venni,kellene a modemben 1 hely közvetlen a laptopnak. Holnap ügyfelest megkérdezem,gondolom cserélik.(vagy nem?🤔)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem tegnap jött meg a DLink Covr  DUO. Jelenleg tesztelem, van rá 2 hetem hisz vissza küldhetem. 
Első próbálkozásra jónak tűnik. Wifi jel van rendesen csak épp sose tudom hogy a telefonom épp melyikre és milyen wifire csatlakozik mert nincs ketté választva. Jó lenne ha be lehetne állítani hogy 2.4 v 5ghz-s wifit használjon vagy esetlegesen ketté lehessen szedni. 

Wifi lefedettség nem minden, sebesség változó ingadozó. Van hogy 200 de van hogy csak 5-15 Mbit. 

Egyenlőre nem vagyok 100% elégedett. Bár ez új eszköz, Telekom se nagyon tudott róla mondani semmit. Tesztelem.

Viszont a wifi kapcsolat elég jó a lakás 110m2 szóval elég nek kellene lenni a duo-nak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok én ennek az előzö eszközét rendeltem de most megrendeltem ezt is mert egyre nagyobb házba költöztünk igy kell hát nekem jelenleg 2 db készülékem van jól muzsikál a fő ruter közt kb 15méter van és abba a térbe is kb 200-250Mb/s sebeséget mérek bár ez telótol is függ arra van a tv is rákötve -1 kábel :D Szerintem jó! egy pici rossz hogy idő kell mire átvált de ez is telo függö 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincs elfelejtve, csak zűrös napjaim vannak, még nem jutottam odáig :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na be invesztálok egy dlink covr párosba, amint megérkezik és lesz némi tapasztalatom megosztom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, teherwagon írta:

Hello @Atesz, én pont most reménykedem benne, hogy megoldja végre a wifi gondjaim :D hétvégére tervezem a próbát, beszámolok majd. nagyon bízom benne egyébként, hogy ez a mesh eszköz végre bejön, mert csalódtam már pár "komolyabb" routerben, csak attól tartok, ebből sem lesz elég a kettes csomag (nem is értem, ennél miért nem adnak hármast). viszont a Sagemcom párosításra csak cimbin keresztül tudok bármit mondani, ha egyáltalán, mert nálam optika van

Na kíváncsian várom a véleményed. Nem baj, hogy optika van. Nálam is erős wifi gondok vannak, pedig szolgálatba van egy nem olcsó de nem is drága router is. mégsem elég :/ 

Nekem szerintem elég lenne a kettes csomag is. Ára nem lenne vészes mert szerintem egy komoly router többe van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Atesz, én pont most reménykedem benne, hogy megoldja végre a wifi gondjaim :D hétvégére tervezem a próbát, beszámolok majd. nagyon bízom benne egyébként, hogy ez a mesh eszköz végre bejön, mert csalódtam már pár "komolyabb" routerben, csak attól tartok, ebből sem lesz elég a kettes csomag (nem is értem, ennél miért nem adnak hármast). viszont a Sagemcom párosításra csak cimbin keresztül tudok bármit mondani, ha egyáltalán, mert nálam optika van

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most