Kérdés

Üdvözlöm! 

Már 2 napja nincs egyáltalán internet, ki húztam a kábelt, áramtalanítottam a modemet, de ugyanúgy semmi. Át dugtam az internet kábelt a laptopra, úgy sem volt internet. Hol lehet a probléma? 

Üdvözlettel:

Danó Nikolett 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Kedves Nikolett?

Csak az internettel van probléma - amennyiben van - a tv és telefon szolgáltatás működik rendesen, vagy azok sem?

Milyen modemed van és milyen led-ek világítanak rajta (esetleg le is fényképezheted az előlapját)?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Minden működik, csak az internet nem.  Az egyik per folyamatosan narancssárga színen villog. 

IMG_20210429_091252.jpg

IMG_20210429_091236.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Nikolett97 írta:

Üdvözlöm! 

Már 2 napja nincs egyáltalán internet, ki húztam a kábelt, áramtalanítottam a modemet, de ugyanúgy semmi. Át dugtam az internet kábelt a laptopra, úgy sem volt internet. Hol lehet a probléma? 

Üdvözlettel:

Danó Nikolett 

Szia Nikolett! Kérjük, privát üzenetben küldd el nekünk az érintett előfizetés MT azonosítóját és mobilszámodat, hogy hibajegyet rögzíthessünk a szolgáltatásodhoz! ^Erika

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, Nikolett97 írta:

Minden működik, csak az internet nem.  Az egyik per folyamatosan narancssárga színen villog. 

IMG_20210429_091252.jpg

IMG_20210429_091236.jpg

Az nem probléma ha a Lan1-4 közül valamelyik narancssárga és/vagy villog. A narancs szín azt jelzi, hogy 100MBit-es a kapcsolat, a villogás pedig az adatforgalmazást jelenti.

A modem látszólag rendben van - jelentsd be légy szíves hibára, ahogy a Telekom szakértő is kérte.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most