Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Milyen változások lesznek Április 14-én?


Ferenc71

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4
Ekkor: 2022. 04. 10. at 11:52, Ferenc71 írta:

Olvastam, hogy csomagok változnak meg, meg hogy sok új HD csatorna fog érkezni. Tud erről valaki?

1 db új HD csatorna lesz HGTV (lakberendezési,házfelújítással és kertépítéssel foglalkozik), a többi meg olyan aminek az SD változata van benn, Prime HD, Spektrum Home HD, Da Vinci HD, ID HD, TV Paprika HD, Viasat Explore HD, ATV Spirit HD, Filmmánia HD, Sláger TV HD, Story 4 HD, Galaxy 4 HD.

1 db 4K csatornával bővül a 4K minicsomag FUN Box UHD, témája utazás, természet, extrém sport, kultúra angol nyelven.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
33 perce, blaszlo írta:

Az új IP TV csomagokra átváltani csak úgy nem lehet, a jelenlegi és új ára között 175Ft külömbség van, ami első hallásra még vonzó is lehet +4sd +12Hd csatorna bővülésért !
Jelenleg minden szolgáltatásunkról le van járva a hűségidő, szerettem volna így is tartani!
Ahhoz, hogy az IP TV szolgáltatást módosítsák, módosítani kell az internet csomagot is, ami jelenleg is 2000/1000.
És hűségidőt kellene rá vállalni.
Kalkuláció alapján havi 4-5 ezer forinttal lenne több a hívidíj, ugyanazokért a szolgáltatásokért.
Így nem foglalkozom vele!

Szerintem nem a Spec 1-es árakat kaptad hanem a piacit, igen az internet csomagot is módosítani kell, akár ugyan arra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
23 órája, Roli82 írta:

Elérhetőek, az új csomagok. :)

Az új IP TV csomagokra átváltani csak úgy nem lehet, a jelenlegi és új ára között 175Ft külömbség van, ami első hallásra még vonzó is lehet +4sd +12Hd csatorna bővülésért !
Jelenleg minden szolgáltatásunkról le van járva a hűségidő, szerettem volna így is tartani!
Ahhoz, hogy az IP TV szolgáltatást módosítsák, módosítani kell az internet csomagot is, ami jelenleg is 2000/1000.
És hűségidőt kellene rá vállalni.
Kalkuláció alapján havi 4-5 ezer forinttal lenne több a hívidíj, ugyanazokért a szolgáltatásokért.
Így nem foglalkozom vele!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...