NTKrisztián

A lejátszás sikertelen. E:3060

Kérdés

Üdv.

kóddal nem tudok egyetlen csatornát sem nézni PC-n.

Mi a nem jója?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Kedves MaximGlory!

Sajnos én is hasonlóra jutottam mint amit leírtál.

Várunk és egyszer majd talán megoldják, hogy Linuxon is működjön...

Virtuális gépen is gondolkoztam, de inkább néztem telefonon, az gyorsabb volt. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm, egész kimerítő választ adtál. A szolgáltató még keresi a hiba okát :-) , eddig még nem kaptam tőlük semmi választ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Nálam is ugyanez volt, mivel csak ezt a sovány fórumot találtam, gondoltam megírom mire jutottam.

Röviden: Jó eséllyel Linuxon nem fog menni a TV GO a DRM (https://hu.wikipedia.org/wiki/Digitális_jogok_kezelése) miatt.
Egyébként igazuk van a válasszal, mert nincs a támogatott operácós rendszerek listájában sem a "Milyen eszközön és böngészőben tudom megnézni?" résznél.

Ha nyomsz egy F12-t, a network tabon látszik, hogy "403 Forbidden" jön a tv3cloud.com-ról a wv_getlicense kérésre. Először azt gondoltam, hogy ha a böngésző spoofolja az oprendszert és azt hazudja, hogy Windows, az elég. Viszont a használt Widevine nevű DRM megoldás elküldi a payloadban, hogy "platform_name: Linux". Rákerestem a Widevine-ra és úgy tűnik, hogy a szolgáltatóknak nem a lista elején van, hogy a Linuxos verziót is tudják kezelni.

Megoldás lehet, hogy csinálsz egy Windows virtuális gépet a Linuxon és azon nézed. (Ha Windows, ott is be kell legyen kapcsolva a böngésző beállításokban a DRM opció, különben ott sem fog menni a lejátszás.)

Talán a Telekom egyszer felveszi a Linuxot is a támogatott oprendszerek közé, de addig legalább lehetne egy felhasználóbarátabb hibaüzenet, ami elmondja mi a konkrét probléma és nem kellene fórumokat bújni.

G

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! A hibakódot én sem ismerem, de a reklámblokkoló inaktiválása még sok mindenen segíthet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Sajnáljuk a kellemetlenséget! A bejelentéseket egyenként és egyedi hibaként tudjuk továbbítani szakértőink felé.

Ehhez, a következő adatokra van szükségünk, privát üzenetben:

•Telekom fiók e-mail cím, ami egyenlő a TV GO bejelentkezéshez használt címmel,

•az otthoni szolgáltatás MT azonosítója,

•az internet kapcsolat típusa (pl. Telekom vezetékes, Wi-Fi, vagy mobilinternet)

•az op.rendszer verziója,  böngésző típusa, verziója

•valamint, kapcsolattartásra alkalmas mobil elérhetőség. ^Andrea

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2022. 06. 28. at 21:21, Telekom szakértő írta:

Szia! Javasoljuk, töröld a böngészési előzményeket, valamit ellenőrizd le a lejátszást másik böngészőben is. Érdemes a gépet is újraindítani. A https://telekomtvgo.hu linken, a "Milyen eszközön és böngészőben tudom megnézni?" résznél ellenőrizheted le a szükséges feltételeket. ^Andrea

Lehetne valami bővebb támpont is, mert ez így a "nesze semmi, fogd meg jól" kategória. Nálam is ugyan ez a szűkszavú hibaüzenet, és csak annyi változás volt a gépemen, h a Chrome újra lett telepítve., előtte ment.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos nálam is ugyan ez a helyzet.

Töröltem a sütiket, frissítettem az oldalt, újraindítottam a gépet, de sajnos semmi nem változott.

Ubuntu 20.10 Chrome v103 és Firefox v102

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Javasoljuk, töröld a böngészési előzményeket, valamit ellenőrizd le a lejátszást másik böngészőben is. Érdemes a gépet is újraindítani. A https://telekomtvgo.hu linken, a "Milyen eszközön és böngészőben tudom megnézni?" résznél ellenőrizheted le a szükséges feltételeket. ^Andrea

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most