Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom router beállítás közben kidob


M. Bálint

Kérdés

Szervusztok!

A routerünk wifi csatornáját szeretném átállítani, de egy hiba miatt nem sikerül.

Model: F@ST 3686 V2 MAGYAR TELEKOM

Felhasználói névvel, jelszóval sikeresen be tudok lépni a konfiguráló felületre.

Ha mobilról lépek be, a WIFI fül megnyomása után rögtön kidob a bejelentkezésre.

Ha laptopról, akkor be tudok lépni a WIFI almenübe, de a változtatások elmentése után dob vissza.

Mit tegyek?

Köszönöm szépen az esetleges választ!

B.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
17 órája, M. Bálint írta:

Ha laptopról, akkor be tudok lépni a WIFI almenübe, de a változtatások elmentése után dob vissza.

Szia, sajnos segíteni nem tudok, csak csatlakozni hozzád a hiba miatt. Lehet hogy nálad is így van, engem is a mentés után dob ki (asztali gép), csak éppen nem is menti el az aktuális módosítást. Amúgy állandóan nyaggat, hogy változtassam meg a gyári jelszót, de hiába próbálom, ugyanúgy kidob, és nem is menti el.

Az újraindítás nem segít, próbáltam már szoftveresen, és teljes áramtalanítással is. Nem szeretnék gyári visszaállítást csinálni, mert ha az sem segít, akkor maradnának az alapbeállítások, amik viszont az én környezeti körülményeim miatt nem jók.

Remélem olvassa egy Telekom szakértő, és megpróbál utánanézni a lehetőségeknek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Kedves Bálint! A router beállításával kapcsolatban, több elérhetőségünkön is lehetőséged van egyeztetni.  Ezzel kapcsolatban, ide kattintva találod a tájékoztatónkat. Ha szükséges, akkor, egyedi szerviz szolgáltatásunk keretében tudnak még szakembereink további segítséget nyújtani , melyről weblapunkon itt találod az információkat. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm, csak emiatt telepítettem a Firefoxot, és kipróbáltam: pontosan ugyanazt a hibás működést produkálta, mint a Chrome vagy az EDGE alatt. Ez egészen biztos, hogy  a HGW szoftverhibája. Amint írtam, a gyári visszaállítást nem akarom kipróbálni, mert esélyes, hogy nem javul meg tőle, és akkor a HGW-n olyan beállítások rögzítődnek, ami nálam erősen hátrányos lenne.

Szoftver verzió: MAGYAR_4.121.0

Sajnos azt már nem tudom meghatározni, hogy ezt mikor telepítették, és ezt követően kezdődött-e a jelenség. Emlékeim szerint kb. másfél évvel ezelőtt akartam először a Wifi beállításokat módosítani, és akkor már hibás működést tapasztaltam.

Nem tudom, hogy lehet-e bármilyen összefüggés, de akkoriban kapcsoltattam ki a Telekom wifi-fon utódját (a nevére már nem emlékszem), mert zavaró volt. Amúgy nem tudom, hogy azzal azóta lett-e valami, mert sehol sem írtak róla.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...