szitad91

hűségidő alatti újrakötés

Kérdés

Egy ismerősöm ajánlgatja hogy egy üzletkötő haverjánál kössem újra az előfizetésem. Netmánia S-em van (10MBit/s) + Családi IPTV (62) csatorna 8090Ft-ért a duplakedvezménnyel. Hihetetlennek tűnt, hogy szerinte még nagyobb netet és tv-t kapnék 6000-ért, de megnéztem a honlapon és ha most kötök ugyanazt amim van akkor 5760Ft a kettő együtt. De engem köt a hűség 2016.05.16-ig. Újraköthetem vagy nem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Első körben elutasították, amit a lemondási csoport továbbított. Igaz, hogy a kérelem beadása után másnap, tehát szerintem érdemben nem is foglalkoztak vele.  Azt hittem elismerik a régóta meglevő telefont.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak a szokásos. Áramszünetekre érzékeny, és elő szoktak fordulni. A két vonal kell, és a duál VOIP, ami kiválthatná a meglevő ISDN-t egyrészt nem olcsóbb, másrészt egyedi kérelemre bírálják el.

Tudom nem olcsó megoldás, de szünet mentes táp ? Milyen jó is hogy réz és optikai netnél lehet állandó szolgáltatást kapni így ellenben koaxal ahol ki maradtak nodokból a szünet mentesek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jaja, én is így gondoltam, azaz egyszerűen csak speciális területi kedvezmények vannak, az 1, 2,3 meg gondolom különböző szolgáltatási platformokra vonatkozik.

Spec 1 Hiéna

Spec 2 Oroszlán

Spec 3 Na ezt nem tudom!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak a szokásos. Áramszünetekre érzékeny, és elő szoktak fordulni. A két vonal kell, és a duál VOIP, ami kiválthatná a meglevő ISDN-t egyrészt nem olcsóbb, másrészt egyedi kérelemre bírálják el.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem láttam ilyenre még precedenst, szerintem csak az növeli az esélyidet hogy társszolgáltatós területen élsz és így értékesebb vagy.  Én úgy gondolom hogy van rá esély hogy meg engedjék. Digitális telefonnal mi a gond?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor már még egy kérdés. Az új IPTV -re van területi és dupla kedvezmény. Van  ISDN vezetékes telefon., amit  több okból nem szeretnék VOIP-ra lecserélni,. A dupla kedvezmény viszont csak akkor jár, ha meglevő szolgáltatást az új portfólióban levőre cserélem.  Adtam be egy kérelmet, hogy régi előfizetőként ismerjék el a meglevő telefonelőfizetést.Mennyi az esély, hogy ezt elfogadják, tekintve, hogy versenyterületen is lakom?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jól gondolod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jaja, én is így gondoltam, azaz egyszerűen csak speciális területi kedvezmények vannak, az 1, 2,3 meg gondolom különböző szolgáltatási platformokra vonatkozik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Teljesen ugyan azt tudják spec 1 2 3 tv internet kedvezmény ott ahol van más cég is. Régen volt hiéna meztelen róka  oroszlán bagoly meg egy fél állat kert most már spec 1 2 3 gondolom új ügyfélszoli rendszer miatt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Természetesen speciális 1.2.3 és Hiéna közötti különbségre vagyok kíváncsi, ha félreérthető voltam. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Speciális 1 2 3 közt vagy a hiéna és a speciális közt ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én is csak nemrég szembesültem azzal, hogy megszűntek  a Hiéna,és hasonló elnevezések. :) Egyébként mi különbség van a Speciális csomagok között?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudom 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hiéna - Oroszlán és egyéb állatkerti csomagok már nincsenek ezen a néven.

Csak simán Speciális 1-2-3 a nevük egy ideje.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért ajánlgatja ismerősöd, hogy üzletkötő haverjánál kössél, újra mert az jó lesz mert kap jutalékot utánad. Ezek árak hiéna csomagnak tűnnek (van konkurencia és olcsóbban adja ezért a T hogy nála maradj) vagy haver pakol rá kedvezményt. De ez mindegy is hűség idő lejárta előtt nyugodtan újra kötteted stb csak újra indul a hűséged.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én már kétszer variáltam át a hűségidő lejárata előtt 1 hónappal a díjcsomagokat. Ebből eredően semmiféle hátrány nem ért. A hűség akkor játszik fontos szerepet ha valaki lemondja a szolgáltatásokat, illetve előbb lemondaná mint a hűség lejárati ideje.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most