Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Online önkiszolgáló rendszer (belépési SMS értesitő)


landijozsef

Kérdés

Üdv! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Régóta használom az online önkiszolgáló rendszert, minden belépésnél kapok SMS értesítőt, amire a továbbiakban nem szeretnék igényt tartani. Melyik menüpont alatt tudnám én ezt kikapcsolni, mert már oda-vissza átnéztem a menüpontokat és nem találtam?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Elnézést, nem írtam le az elején, hogy én PC-n próbálom, de már próbáltam telefonos felületen is, de ott se jártam sikerrel. :smileysad:  Mintha az rémlene, hogy ezt az SMS értesítőt én kapcsoltam be régebben, de hogy hol az mar rejtély. Azért köszönöm a segítséget!

Szia!

Sajnos a biztonsági értesítő sms-t,nem lehet kikapcsolni! :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Üdv! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Régóta használom az online önkiszolgáló rendszert, minden belépésnél kapok SMS értesítőt, amire a továbbiakban nem szeretnék igényt tartani. Melyik menüpont alatt tudnám én ezt kikapcsolni, mert már oda-vissza átnéztem a menüpontokat és nem találtam?

Nlam próbálokoztak olyannal, hogy egy fake e-mail címre irányították át az értesítést, de az sem vezetett eredményre. A T-Mobile rendszer jelenleg nem képes arra, hogy kikapcsolhatók legyenek ezek az üzenetek, és várhatóan nem is fogják ilyen irányba fejleszteni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello, úgy van, ahogy Roli82 és anonymus írta, biztonsági okokból az értesítés elengedhetetlen feltétele a Tés önkiszolgálók használatának (az önkiszolgálók indulásától élő, a jogosulatlan használat azonnali felismerését segítő, szándékos beállítás, a közeljövőben biztosan nem változik). ha nincs értesítés, az önkiszolgálók nem engednek be.

@jmrt, ha előfizetést adsz ajándékba, és nem szeretnéd, hogy az ajándékozott értesítőket kapjon, ha használod az önkiszolgálót, akkor állítsd vagy a Té ügyfélszolgálatával állíttasd be (régen állítottam, így már nem emlékszem, hol), hogy az ajándékba adott helyett a te számodra menjen az üzenet...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, jmrt írta:

Üdvözlet!
Egy év után sincs változás a feltett kérdésben?
Azon kívül, hogy zavaró az állandó értesítés, gondot okoz, ha ajándékba szeretnék vásárolni egy új készüléket.

Sajnos nincs vákltozás biztonsági SMS küldés ügyben. Nem csak biztonsági okokból, hanem azért is, mert a Telekom  háttérrendszereit kellene megváltoztatni ahhoz, hogy szabályozni lehessen. Én is többször bíráltam ezt, javaslatokat tettem, hogyan lehetne ezen változtatni, de nem történt semmi. Megoldás lehetne talán az elektronikus aláírás, vagy tanusítvány használata. de ez még mindig nem terjedt el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @jmrt, igen (lehet valami korlátozás, hogy saját néven, esetleg csak azonos Tés folyószámlán levő másikra vagy bármilyenre, de biztosan módosítható).

egyébként nem vagyok tisztában a családi, tulajdonosi viszonyokkal, így megkérdezem, van jelentősége annak, hogy az illető kap-e egy értesítőt? abban ugyanis csak annyi van, h mikor milyen szám milyen önkiszolgálójába léptek be. tehát előtte előkészítheted a terepet, elmondod neki, h megnézel vagy átállítasz mittudoménmit, ha kap egy üzit, nem kell nyugtalankodnia. ja és ha nem ő, hanem te vagy a tulaj, és a jelszavát sem ismeri, akkor csak nálad tud utánajárni, mi történik, te meg a meglepiig hallgatsz, mint a sír :ph34r: fordított esetben (ő a tulaj) persze már neccesebb (jelszóval, sőt üzletben jelszó nélkül, a papírjaival igazolva magát is utánajárhat a turpisságnak). na ekkor nem is biztos, hogy jó ötlet a titokban ajándékozás...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...