Kérdés

Szeretném megkérdezni,hogy a lakásriasztóban lévő T-mobilos Sim kártya sms küldési lehetőségét le lehet-e tiltatni.?

2 hetente küld a szolgáltató a sim kártyákra szolgáltatói sms-ket,(általában szerződési feltételek változásáról) amit a lakásriasztóban lévő sim kártya továbbit a mobiltelefonra 50 forintért.

Egy év alatt a feltöltés fele erre megy el.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Hello pallaci, ha Domino kártyát használsz, akkor egyetlen megoldás van. a riasztóban kellene beállítani, hogy az eszköz ne továbbítsa az SMS-eket (a SIM nem tud SMS-t forwardolni, így csak a riasztó lehet a ludas, kérdés persze, hogy állítható-e ez benne). előfizetés esetén kérhettél volna letiltó csomagot, vagy töröltethetted volna az SMS kezelés lehetőségét...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Facebook-on nem válaszolnak. Telefonos ügyfélszolgálaton nem tudják elintézni. Tök más kártyára aktiválták, mint amit bediktáltam, majd visszaolvasott az ügyintéző. Nem lehet már átírni, ügyfélszolgálatra be kell menni, kapok új kártyát. Irány az ügyfélszolgálat, 30 perc alatt sikerült 1 embert kiszolgálniuk. Otthagytam őket a fenébe. Amíg vártam, nézelődtem, az ügyintézők nagy része a telefonját nyomkodja, körmét kaparja, nem dolgozik.

Időpontfoglalás, hátha úgy jobb lesz. Adja meg telefonszámát. A számra kiküldtünk egy sms kódot... vicc.

Nem tudok fél napokat ott ülni. Bocsánat állni, mert ülőhely persze nincs. Az előfizetők mind lovak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@fgabor87

Hali.

Igen,pár percen belül aktívnak kellene lennie a kártyának, telo ki/be kapcsolás nem árt,de ezt gondolom már megtetted.

Valószínűleg megakadt a folyamat valahol.

Írj nekik egy privát üzenetet a Telekom facebookon a problémával kapcsolatban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most cseréltem SIM kártyát. Felhívtam a papíron megadott telefonszámot az új aktiválása miatt, ez elvileg meg is történt. a Régi SIM már nem használható, nem tudok róla telefonálni. Viszont az újról sem. :S Ugyan azt írja ki a telefon: Nincs regisztrálva a hálózaton. Most jó, mert más telóm nincs, be sem tudok telefonálni. Gondolom azonnal aktívnak kellene lennie az újnak, de már 2 órája nem megy. Mi a fenét csináljak?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem lehet :/

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most