Daniella

Domino egyenlegfeltoltes

Kérdés

Feltoltottem a telefonomat 3500 ft ertekben. Kaptam sms-eket amiben azt irtak kapok bunoszkent 25perc lebeszelhetoseget belfoldon, es 100 MB adatforgalmat. Megkaptam ezeket az sms-eket, de a bunosz 25 perceket es a 100 MB-t nem kaptam meg. Miert nem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Megkaptam a bónuszt, ezek szerint a feltöltésnél a Bónuszt számol gomb működése rossz csak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ismét kavarja a ... a telekom, de ezen már miért nem lepődök meg...

A linken azt írják, hogy 2500-tól már van feltöltési bónusz, de ha elindítok egy feltöltést, 2500 ft-nál a bónuszt számol gomb megnyomásánál azt írja, hogy nincs bónusz. Na feltöltöm, és meglátjuk mi lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez hogy jött ki? 0 ft egyenleg, de ebből 462-t felhasználhatok vásárlásra.

telekom.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3500 Ft-os domino feltöltés után jött a szokásos sms 100 mega adatforgalom + 25 perc hálózaton belüli beszélgetés.

Weboldalon belépve, az egyenleget megtekintve 420 perc bónusz beszélgetés. Most akkor mi van?
Arról nem beszélve, hogy amióta megvan ez az új honlap, azóta rosszul írja itt ki a bónusz kedvezmények, és a mobilnet adatforgalom felhasználhatóságát. Egyszerűen az aktuális időt írja. Nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt senki nem vette észre cégen belül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, ha a bónusz akció feltételeknek megfelelsz Daniella, akkor most mindkettő jár, így más gond lesz (az sms-ek alapján pl. még nem adta, de hamarosan adni fogja a Té). mikor, milyen módszerrel töltöttél?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha jól tudom, akkor ha az egyik kedvezményt aktiválod, akkor a másik inaktiválódik, tehát vagy az egyik vagy a másik vehető igénybe, legalábbis mikor még volt dominóm a T-nél, akkor így volt legalábbis, nálam így működött.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Daniella!

Feltöltés előtt aktiválni kell a kedvezményt, ha az aktiválás nem történik meg, a bónusz jóváírása elmarad, és ezt utólagosan már nem tudják bekapcsolni.

Online töltöttem fel Domino kártyámat, de nem kaptam meg a bónuszt. Mit tegyek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most