Lpa

Vásárlás

Kérdés

Pénteken rendeltem meg ,ma kedd van! Az új Xperia z met szerződéshosszabbitással és házhozszállítással várom itthon. A szalításhoz megadott telefonszámon sajnos nem vagyok elérhető.,csak e-mail-en.(a régi telefonom szervízben van). Hol tudok érdeklődni a rendelés állapotáról?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

3 órája, Lpa írta:

Pénteken rendeltem meg ,ma kedd van! Az új Xperia z met szerződéshosszabbitással és házhozszállítással várom itthon. A szalításhoz megadott telefonszámon sajnos nem vagyok elérhető.,csak e-mail-en.(a régi telefonom szervízben van). Hol tudok érdeklődni a rendelés állapotáról?

Szia!

A házhoz szállítási csoportot ezen a telefonszámon éred el +36-30-930-30-30 a megrendelés azonosítója legyen kéznél mert szükség lesz rá 2 menüpontot válaszd, vagy írhatsz nekik emailt is a webshop@telekom.hu email címre.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello Lpa, szerintem itt éred el őket: +36-30/63-63-630 ("Ez a szám a Telekom magyarországi mobilhálózatából díjmentesen hívható. Ügyintézőink minden nap, 6 és 22 óra között állnak rendelkezésedre.")

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1430 as számon írhatsz mailt is de az min 7 -max 30 nap. Vagy a Gls-nél ha kaptál rakszámot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most