Baráth Marcsi

Gigaset tablet probléma

Kérdés

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni:Van egy gigaset tabletem, ami egyáltalán nem frissíti a szoftverét,mostanában állandóan lefagy,megcsináltam a gyári visszaállítást is,de semmi!! Honnan tudok rá friss (Androidot) telepíteni, vagy mit csináljak vele?  Nincs két éves!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Szia Marcsi!

Valószínűleg azért nem frissíti magát, mert a gyártó nem adott ki hozzá frissítést, sajnos a kevésbé ismert gyártók nem igazán törődnek a frissítésekkel. :( Esetleg küld el szervizbe.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Kiegészítés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Melyik Android verzió fut rajta, illetve ki a gyártó?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Asszonynak is ugyan ez a típus van, már 2-szer látogatta meg a szervizet, most jön a 3. kör, már a recovery-t sem lehet rajta előhívni. Szerintem elpusztult benne a ROM memória. De amíg működött is rendszeresek voltak a fagyások, egyre gyakrabban produkálta ezt. Lehet, hogy nálad is a végét járja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 10. 24. at 19:37, zoli62 írta:

Melyik Android verzió fut rajta, illetve ki a gyártó?

Android 4.2.2 Jrlly Bean , a gyártója valószínű a Gigaset

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 10. 25. at 20:24, btz írta:

Asszonynak is ugyan ez a típus van, már 2-szer látogatta meg a szervizet, most jön a 3. kör, már a recovery-t sem lehet rajta előhívni. Szerintem elpusztult benne a ROM memória. De amíg működött is rendszeresek voltak a fagyások, egyre gyakrabban produkálta ezt. Lehet, hogy nálad is a végét járja.

Na azt nem szeretném, ugyanis részletre vettem a T-home-nál és még le sem telt a 2 év!!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Baráth Marcsi

Szintén, de ez van, mérg szerencse, hogy garis idejében pusztul meg, mint 2 nappal a lejárat után

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: ‎2016‎.‎10‎.‎24‎. at 13:58, Baráth Marcsi írta:

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni:Van egy gigaset tabletem, ami egyáltalán nem frissíti a szoftverét,mostanában állandóan lefagy,megcsináltam a gyári visszaállítást is,de semmi!! Honnan tudok rá friss (Androidot) telepíteni, vagy mit csináljak vele?  Nincs két éves!!!

Megnéztem, nem igazából van magyarországi supportja a Gigasetnek, nem tehetsz mást mint javításra leadod egy Telekom üzletben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most