klacirtg

Csalók a Telekom nevében

Kérdés

Remélem, a T. Telekomtól is olvassa valaki a bejegyzést.

A feleségem mail címére érkezett ez az alábbi szövegű e-mail: 

Tisztelt ugyfelunk!

Az on reeszere uj szamlat allitottunk ki, melyet a honlapunkon tekinthet megaz online ugyfelszolgalaton belepes utan reszletesen atnezheti a szamlan szereplo teteleket, valamint lehetosege van a szamla kiegyenlitesere tobb kenyelmes befizetesi modon is.

A szamlat nem fizettek meg.

Folyoszamla : 101463129

Szamla sorszama : 5371014631290029

Fizetesi hatarido : 25/08/2017

Statusz : Befizetesre var

Fizetendo: 1.315 Ft

Remeljuk, hogy a szamla kifizeteset a megadott hataridon belul. Vagy az előfizetes velunk automatikusan kikapcsol

Most mar fizetni a szamlakat egyszeru es sima utat a bankkartya vagy a bankszamla es biztonsagosan

Kerjuk, kovesse az alabbi linket a folyamat befejezesehez

Befizetem

udvozlettel,
Telekom

A szövegezés nevetséges, ált. isk. 6. osztály, kb. A nejemnek egyébként nincs semmilyen Telekom előfizetése.

A "Befizetem" szöveg erre a linkre mutat: http://helloszentgotthard.hu/telekom. Persze nem próbáltam ki :)

Ha a T. Telekom nem szeretné, hogy rontsák a hitelét, remélem foglalkozik az üggyel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

36 válasz erre a kérdésre

Hello @Marci_90, köszi!

Hello @btz, nem kell megírnia, a csalók már csak pár óráig hagyják élni a tört oldalakat, így mire a Téhez jut, az már régen megszűnt. emiatt jobb az, ha ide tölti mindenki, itt legalább sokan látjuk (valamelyik gyakori kérdésben benne is van a Té oldalon)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Marci_90

Írd meg ezeket az írjon nekünk formon keresztül is. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt Telekom!

Én is szeretném segíteni munkájukat. Az alábbi levelet kaptam egy olyan e-mail címemre, ami semmiképp sem szerepelhet az Önök adatbázisában. Az alábbi linkre irányít a "Bezitetem" gomb: https://minskdveri.by/vqmod/install/redi.php

Amennyiben olvassák a fórumot, kérem szíves közbenjárásukat :)

Tisztelt.Ügyfelünk!

Apz opn repeszpere upj spzamplat alplitpotptunk kpi, melpypet a honplappupnkpon tekipnthpet mepgapz onplipne upgypfeplpszpolpgalpatpon bepleppes uptapn reszletesen atnezheti a szpapmlan szeprpeplo teptepleket, vaplpaminpt lepheptospege vpan a spzampla kipegpyepnlpitepsepre topbb kepnyeplmes befizpetepsi mopdopn is.

A spzamplat npem fipzetptek mpeg.

Foplyposzapmla : 101463129

Spzampla sorpszpama : 5371014631290029

Fipzetepsi hatparipdo : 30/09/2017

Stpatpusz : Bpefpizetpespre vpar

Fipzeptpendo: 1.315 Ft

Repmepljpuk, hpogy a spzampla kifipzetepset a mepgapdott hpaptarpidon beplul. Vapgy az előfipzeptes vpelpunk aputopmatikuspan kikpapcspol

Mpost mpar fizpetni a szpamlpakpat epgyspzeru eps spima utpat a bapnpkkaprtypa vapgy a banpkspzapmla es bpizptonpsapgospan

Keprpjuk, kopvepspse az alpabpbi lpipnkpet a foplpyampat bpefepjepzesephpez

Bepfipzetpem

udpvpozpletptpel,

Telpepkom

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Cirmuli

Jól tetted. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mi is kaptunk értesítőt, itt más címre irányít a fizetéskor - no persze hogy nem fizettünk!

Tisztelt Ügyfelünk!

A számlát nem fizették még :

Folyószámla : 101453128

Számla sorszáma : 5371914630290029

Fizetési határidő : 05/10/2017

Státusz : Befizetésre vár

Reméljük, hogy a számla kifizetését a megadott határidőn belül. Vagy az előfizetés velünk automatikusan kikapcsol

Most már fizetni a számlákat egyszerű és sima utat a bankkártya vagy a bankszámla és biztonságosan

Befizetem

A befizetem gomb a 

Üdvözlettel,

www.cedarsliving.com/p.php     oldalra irányít!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia én is ezt kaptam!

Tisztelt ugyfelunk!

Az on reeszere uj szamlat allitottunk ki, melyet a honlapunkon tekinthet megaz online ugyfelszolgalaton belepes utan reszletesen atnezheti a szamlan szereplo teteleket, valamint lehetosege van a szamla kiegyenlitesere tobb kenyelmes befizetesi modon is.

A szamlat nem fizettek meg.

Folyoszamla : 101463129

Szamla sorszama : 5371014631290029

Fizetesi hatarido : 29/08/2017

Statusz : Befizetesre var

Fizetendo: 1.315 Ft

Remeljuk, hogy a szamla kifizeteset a megadott hataridon belul. Vagy az előfizetes velunk automatikusan kikapcsol

Most mar fizetni a szamlakat egyszeru es sima utat a bankkartya vagy a bankszamla es biztonsagosan

Kerjuk, kovesse az alabbi linket a folyamat befejezesehez

Befizetem

udvozlettel,
Telekom

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @klacirtg, mi itt a fórumon gyűjtjük, a Té meg vadászik az ilyen csalásokra, így köszi, hogy megírtad (közben a Té valószínűleg lépett, mert már nem elérhető az oldal)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most