rucsok1

tv részletre

Kérdés

sziaztok leadtam az otthoni szolgáltatásom mellé egy  tv rendelést részletre még nov 8-án  1 nap az internetes felület azt irta hogy jóváhagyásra vár  utána átváltot  Megrendelés  teljesitése folyamatban ez most mit jelent pontosan mert nem hivtak telefonon sem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Hello! Én is rendeltem egy tv-t 8-án fel is hivtak és rögzitették az igényt.De én nem látom a rendelét.te hol látod, hol kell néznem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

szia én az online fiokomba  tudom nyomon követni a rendeléseim menü pontban fel hivtam öket és azt monták hogy csak 22 e után  fogják tudni feldolgozni a megrendelésem  és legyek türelemel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát a helyedben én fel hivnám öket nem rég fel hivtam öket megint és azt monták sajnos nincs készleten az általam választot készülék  csak akkor azt nem értem  akkor hogy a fenébe tudtam megrendelni   ere a nö azt válaszolta hogy nagyon sok hiba van a rendszerükben és valószinüleg  azért tudtam meg rendelni  mondom neki most akkor olyan terméket árulnak ami nincs is önöknél szóval nem értem a telekomot egyátalán  pedig van náluk 2 mobil elöfizetésem  és othoni szolgáltatásom is  söt laptopot is vetem már  tölük  de ijet még énsem tapasztaltam 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok @Bazsika és @rucsok1!

Ok, hogy mind a ketten részletre rendeltetek TV-t, de milyen típusúakat? Lehet nem is egyformát, ezért lehet, hogy nem mind a kettőtöket érint ugyanaz a probléma... 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most kaptam tölük sms-t hogy 30 napon belül szállítják nekem a készüléket, és a jóváhagyás megtörtént.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Philips 43PUS6162/12, 4K Ultra Slim Smart LED TV

Őt rendeltem.Elvileg minden rendben. Azt irták majd irnak ha átadták a futárnak.Gondolom az csak nem lesz 1,5 hét...Meglepne...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tanulság, és többször is jelentettem illetékeseknek, hogy az otthoni előfizetés mellé megrendelt termékeknél a fizetőképesség vizsgálata miért tart sokkal tovább, mint a mobil eszközöknél? Nem elég, hogy esetleg elfogyott  valami, de még ez vizsgálat is hosszabbítja az átvételig eltelt időt. Mobil előfizetésnél ez sokkal egyszerűbb, rugalmasabb, ott legfeljebb a webshopban levő félrevezető üzenetekre kell figyelni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most otttartok hogy  hétfön rendeltel egy s8+ ot amit a mai nap meg is kaptam  a tv-t már lassan 3 hete rendeltel és még mindig teljesités alatt  komolyan mondom nem értem a telekomot

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @rucsok1, sajnos ez van:( ha mobilt rendelsz a Tétől (és van belőle), az 1-2 munkanap alatt ott van nálad. ha otthoni szolgáltatáshoz rendelsz (a TV ilyen, kivéve a Black friday-es akciók, de te még előtte rendeltél), akkor az 30 nap (de 1-2 hét minimum) :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sziaztok  nos a tv vel kapcsolatban  még mindig ott tartok hogy 11.10 én rendeltem és tegnap hivtak a telekomtól  és azt monták hogy elnézést kérnek de sajnos az általam választot készülék nem volt raktáron de most már van ere meg kérdezték   fent tartom e még a rendelés igényemet   montam nekik hogy már közel másfélhónapja várom  már az a következö másfélhónapot mig kézhez kapom kifogom birni szóval  most ot tart a rendelésem hogy szálitásra vár netes felőleten ezt irja  ez akkor azt jelenti hogy a napokban meg kapom a készüléket?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @rucsok1!

Örömmel olvasom, hogy végre révbe érsz! Drukkolok, hogy minél hamarabb megkapd!!! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most