Kalimera

Belépés online ügyintézésez - Chapta kód

Kérdés

Chapta.Jpg

Ez úton szeretnék gratulálni a sokáig változó és gyakran értelmesen kijelölhetetlen Chapta kód alkalmazásához az online ügyintézés belépésénél.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Hiba.Jpg

Ebben mi a hiba?
Nem fogadta el ...

Szerencsére nem olyan vészes, mint ahogy elsőre tűnt.
Sokáig nem léptet ki.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, én sem akadtam még el vele soha (a fórumon, meg sok helyen egyszerűbb, ott elég egyet klikkelni, de a képes CAPTCHA sem atomfizika, a képeket úgy szedi össze a gyártó, hogy aki elolvassa, érti a feladatot, az könnyedén meg tudja oldani). ettől függetlenül megértelek Kalimera, mert én sem vagyok boldog, ha bármi miatt plusz idő regisztrálnom vagy belépnem valahová, csak azt mondom, hogy a  CAPTCHA tipikusan nem ilyen. a biztonság miatt elengedni biztosan nem lehet egyelőre, de talán pár hónapja olvastam egy cikket, hogy ebben lesz változás, a Google láthatatlanná teszi, egérhasználat alapján különböztetnek meg bennünket a gépektől

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

@Kalimera

Nem tudom akkor nekem vagy szerencsém van vagy nem tudom, de nekem mindig sikerült eltalálnom a megfelelő kirakatot, közlekedésitáblát vagy utat. 

A kilógó szélek a közlekedési tábla részei, tehát bele tartoznak. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Esetleg Telekom alkalmazás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

@btz

Csak szeretném befizetni a számlámat.
Jönnek fel szépen (a már sikeresen kijelöltek helyére is) pl. a közlekedési táblák, ahol nem lehet tudni, hogy a kilógó szélek hová tartoznak, legalábbis logikát eddig még nem találtam benne. Ugyanez a helyzet a 27"-os monitoron nem látható, de a Chapta szerint valahol a homályban ott levő autónál is.
Szerintem ez egyszerű szívatás.
Térjek vissza a csekkes befizetéshez?

Ennél már az is szellemesebb volt, amikor valamiféle véletlen szám generátorral jöttek fel a különféle hibaüzenetek, hogy most éppen miért nem lehet online ügyet intézni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Kalimera

Kénytelenek voltak erre váltani, mivel a Google kikapcsolta a v1 verziójú chaptát, így már csak ez használható. 

Amúgy nem értem mi gondotok ezzel. Nekem soha nem jelentett gondot ennek használata semelyik böngészőn

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
17 perce, Kalimera írta:

Ez úton szeretnék gratulálni a sokáig változó és gyakran értelmesen kijelölhetetlen Chapta kód alkalmazásához az online ügyintézés belépésénél.

Igem ez valóban komoly kodólást igényelt, hogy a felhasználót megakadályozzásk a chaőta használatában. Megjehygzem sem a FireFox sem az Opera böngésző esetén sem müködik rendesen.

A www.freemail.hu  már rég nincs a telekom tulajdonéban, de a freemail belépéskor mindig átdogbaj a felhasználót a belépés.telekom.hu oldalra majd onnan visszadogja a freemail.hu -ra. Ezek után nem értem mi a érdekeltsége van a freemail.hu-t üzemeltetőjének a telekom belépési oldalához, mert igazán semmi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most