anonymus

Magyarországon elsőként tesszük lehetővé az e-SIM képes eszközök mobil hálózati aktiválását!

Kérdés

Posztolva ekkor: (szerkesztve)

Magyarországon elsőként tesszük lehetővé az e-SIM képes eszközök mobil hálózati aktiválását! 1f4f6.png📶 Az első ilyen eszköz egy Huawei okosóra, amit a jövőben számtalan további készülék fog követni - mobil és kiegészítő egyaránt.
2139.png www.telekom.hu/e-sim

35224839_10156527573062996_5230803209093644288_n.jpg

35173744_1952257134825266_2192420426234200064_n.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @anonymus, köszi! átnéztem, tök jó, de mivel csak Tés kütyükkel megy (remélem, hogy csak most, a tesztprogramban), és egyelőre csak egy óra van, így most még inkább a gyártóknál a labda. remélem, hogy gyorsan jönnek majd :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyenlőre marad szerintem csak Telekomtol vett cuccokra, később meg máshonnan vett eszközökre is.  Gyártókra visszatérve pedig, Apple máshogy képzeli el az eSIM-et mint a többi gyártó. Ez okozhat problémát sajnos még a jövőben. Így Telekomtol vett apple cuccok sem működhetnek még.  No meg ott van az is hogy apple Watch series 3, eSim kiadása nem került itthon forgalomba. Kicsit fájna a szívem ha mostanában bekerülne :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@anonymus

Szerintem azért nem eSIMes Apple Watch jött Magyarországra, mert nem volt eSIM képes szolgáltató itthon. 

Az új Watch szerintem eSIMesként jön hozzánk. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az már szerintem is úgy jön, de arra akartam utalni. Hogy fájna a szívem ha jönne Series 3 eSim képes kiadás hozzánk is. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most