Ugrás a tartalomhoz

Magyarországon elsőként tesszük lehetővé az e-SIM képes eszközök mobil hálózati aktiválását!


anonymus

Ajánlott posztok

 

Magyarországon elsőként tesszük lehetővé az e-SIM képes eszközök mobil hálózati aktiválását! 1f4f6.png? Az első ilyen eszköz egy Huawei okosóra, amit a jövőben számtalan további készülék fog követni - mobil és kiegészítő egyaránt.
2139.png www.telekom.hu/e-sim

35224839_10156527573062996_5230803209093644288_n.jpg

                35173744_1952257134825266_2192420426234200064_n.jpg

eSIM képes termékeink

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 75
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

Egyenlőre marad szerintem csak Telekomtol vett cuccokra, később meg máshonnan vett eszközökre is.  Gyártókra visszatérve pedig, Apple máshogy képzeli el az eSIM-et mint a többi gyártó. Ez okozhat problémát sajnos még a jövőben. Így Telekomtol vett apple cuccok sem működhetnek még.  No meg ott van az is hogy apple Watch series 3, eSim kiadása nem került itthon forgalomba. Kicsit fájna a szívem ha mostanában bekerülne :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 months later...

Sziasztok. Legjobb tudomásom szerint az Iphone Xs-ekben már lehet használni az esim-et Magyarországon. A kérdésem az lenne, hogy mi történik akkor, hogyha regisztrálom otthon havi előfizetésemet az Xs-ben az esim-re, majd külföldre utazok olyan országba, ahol nem támogatott az esim? Ez azt jelenti, hogy ott nem fogom tudni használni a telekomos előfizetésem? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 órája, Szanyi írta:

Sziasztok. Legjobb tudomásom szerint az Iphone Xs-ekben már lehet használni az esim-et Magyarországon. A kérdésem az lenne, hogy mi történik akkor, hogyha regisztrálom otthon havi előfizetésemet az Xs-ben az esim-re, majd külföldre utazok olyan országba, ahol nem támogatott az esim? Ez azt jelenti, hogy ott nem fogom tudni használni a telekomos előfizetésem? 

Az eSIM-et a honos szolgáltatódnak kell támogatnia.

Ha jól tudom a külföldi operátor fejlettsége nem befolyásolja az eSIM használhatóságát, hisz ő "csak" annyit lát, hogy X IMEI-s készülék Z IDjű SIMmel fel akar jelentkezni a hálózatra, a háttérben lezongorázza a Telekom és a külföldi partner, hogy neked van-e jogod roamingolni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

 

6 órája, nemethpeter írta:

Sziasztok,

Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy a Huawei P10 támogatja-e az eSim szolgáltatást?
A Chaten érdeklődtem, ott azt a választ kaptam, hogy az üzletekben elviekben már minden okos telefonra beállítható.

Előre is köszönöm a választ

Teljesen biztos hogy nem, 1-2 inkább 1 okosóra támogatja. Majd talán az új alma telefonok követik. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

15 órája, nemethpeter írta:

Sziasztok,

Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy a Huawei P10 támogatja-e az eSim szolgáltatást?
A Chaten érdeklődtem, ott azt a választ kaptam, hogy az üzletekben elviekben már minden okos telefonra beállítható.

Előre is köszönöm a választ

Az említett készülék nem támogatja az eSIM-et!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 órája, nemethpeter írta:

;) rendben :)

De egy regebbi keszulekrol vajon merre talalhatok infot :)

Nem magyar forumokon azt olvastam, hogy tamogatja de szeretnek egy hivatalos allaspontot is olvasni a telekom altal forgalmazott keszulekrol mielott kilovom a SIMkartyam :D

A gyártó hazai ügyfélszolgálatát kellene megkérdezni erről. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2018. 09. 22. at 19:59, teherwagon írta:

Hello, a régebbi telók tuti nem eSIM-esek, kábé felesleges nyomozgatni :)

Nem követnének el a gyártók ekkora öngólt.  Inkább eladják egy új teloba minthogy évekig pihenjen titokba bármi a telefonjukban. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2018. 09. 23. at 10:20, anonymus írta:

Hagyd rá :) nem követnének el a gyártók ekkora öngólt.  Inkább eladják egy új teloba minthogy évekig pihenjen titokba bármi a telefonjukban. 

...és valóban:(
A Huawei Magyarország is megerősítette, hogy nem támogatott az eSIM a P10-nél.

Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 weeks later...

Sziasztok. Az iPhone Xs/Xs Max készülékekbe a 12.1-es iOS frissítéssel hamarosan jön az esim támogatás. Egyelőre még csak béta verzióként elérhető, de hamarosan tölthető lesz: 

https://www.gsmarena.com/ios_121_beta_fixes_iphone_charging_issue_brings_70_new_emoji-news-33561.php

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Szanyi
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4 weeks later...

Nekem most nem teljesen világos. Ha megvásárolom a T-től az iPhone XS/XR készülékemet, amikor kijön az iOS olyan verziója, amely már tartalmazza az esim támogatást, automatikusan fogok tudni esimet használni ezekben a készülékekben, vagy sem?

Nem véletlenül izgat a kérdés. Nagyon elegem van a két telefon hurcibálásából. Annál a szolgáltatónál fogok kikötni, aki először oldja meg nekem, hogy az iPhone készülekemet dual simes megoldással használhassam. Ha már a gyártó végre beállt a sorba és lehetővé teszi. Addig se készülék vásárlás, se újabb két éves elköteleződés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...