Emma

Tv-go

Kérdés

Sziasztok! Vettem egy huawei mediapad m5 tablettet és a tv-go alkalmazásba be tudok lépni a fiókommal,de a közszolgálati adókon kívül más nem működik rajta.Már mindennel és mindenkivel próbálkoztunk állítólag minden rendben van.A huawei és a telekom se tud mit kezdeni a dologgal.elindul ugyan a figyelmeztetést még látom azután minden elsötétedik.se a moziklubb se a többi csatorna nem megy,a közszolgálatiak viszont tökéletesen.Valaki annyit mondott,hogy valami más lejátszó kellene hozzá,mondjuk egy párat már megpróbáltam,ha esetleg van valakinek ezzel tapasztalata megköszönném.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Nálam ugyanez!!! Csak erre vettem ezt a tabletot (mediapad M5) 

Kezdek nagyon mérges lenni ha nem tudok tévén rajta! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, wanyi írta:

Nálam ugyanez!!! Csak erre vettem ezt a tabletot (mediapad M5) 

Kezdek nagyon mérges lenni ha nem tudok tévén 

Ja..... Megoldódott azóta Neked? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos nem oldódott meg,én visszaküldtem a készüléket ¬¬

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia,

Nem lehetséges, hogy nincs IPTV/SAT szolgáltatásod, vagy megrendelt TVGO csomagod, így ezért hozza be csak a közszolgálati csatornákat? Általában olyankor szokott ez lenni, vagy ha nem a megfelelő, szolgáltatásokhoz hozzákapcsolt fiókoddal lépsz be.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos nálam nem erről volt szó,hiszen minden más készüléken ment,a telekom üzletbe a is kipróbálták saját fiókkkal beléptek,de ugyaz ez volt a helyzet,a később vásárolt tablettel is remekül működik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 órája, Emma írta:

Sajnos nálam nem erről volt szó,hiszen minden más készüléken ment,a telekom üzletbe a is kipróbálták saját fiókkkal beléptek,de ugyaz ez volt a helyzet,a később vásárolt tablettel is remekül működik.

Akkor lehetséges, hogy valóban eszköz-hiba. Az újabb táblagéped milyen márkájú és milyen típusú?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma olvastam a topicban a témát, s mivel nekem is van egy Huawei M5 tabletem, este kipróbáltam én is.

Teljes TVGo jogosultsággal rendelkezem SAT Tv előfizetés révén,  asztali számítógépen nincs is semmi gondom.

Az M5 tableten viszont sajnos én is azt tapasztaltam, amit a fentebb hozzászólók. Míg a közszolgálati csatornák műsora betöltődik, minden más csatorna képe csak egy pillanatra villan fel, aztán elfeketedik a kijelző.

Nem tudom elhinni, hogy a Telekomos szakemberek ha leülnének a Huawei hozzáértő szakembereivel ne tudnák megállapítani, hogy mi okozza azt, hogy a TVGo kizárólag ezen a Huawei tablet típuson nem működik teljeskörűen, hanem nagyon is korlátozottan. Fentiek alapján biztosan kijelenthető, hogy nem egyedi készülék hibáról van szó, hanem valamennyi Huawei M5 tablet típushibájáról vagy olyan beállításáról, amely nem kompatibilis a TVGo közszolgálati csatornákon kívüli többi csatornájának vételével. Jelezni szeretném, hogy az M5 tablet nem egy alsó kategóriás gagyi készülék.

Szeretnék megoldási javaslatokat kérni a Telekom illetékeseitől.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

1 órája, nevada írta:

Ma olvastam a topicban a témát, s mivel nekem is van egy Huawei M5 tabletem, este kipróbáltam én is.

Teljes TVGo jogosultsággal rendelkezem SAT Tv előfizetés révén,  asztali számítógépen nincs is semmi gondom.

Az M5 tableten viszont sajnos én is azt tapasztaltam, amit a fentebb hozzászólók. Míg a közszolgálati csatornák műsora betöltődik, minden más csatorna képe csak egy pillanatra villan fel, aztán elfeketedik a kijelző.

Nem tudom elhinni, hogy a Telekomos szakemberek ha leülnének a Huawei hozzáértő szakembereivel ne tudnák megállapítani, hogy mi okozza azt, hogy a TVGo kizárólag ezen a Huawei tablet típuson nem működik teljeskörűen, hanem nagyon is korlátozottan. Fentiek alapján biztosan kijelenthető, hogy nem egyedi készülék hibáról van szó, hanem valamennyi Huawei M5 tablet típushibájáról vagy olyan beállításáról, amely nem kompatibilis a TVGo közszolgálati csatornákon kívüli többi csatornájának vételével. Jelezni szeretném, hogy az M5 tablet nem egy alsó kategóriás gagyi készülék.

Szeretnék megoldási javaslatokat kérni a Telekom illetékeseitől.

Nem hiszem, hogy itt fogszt tudni javaslatokat, ha még az ügyfélszolgálat munkáját megnehezítő hibák jelzése sem nagyon jut el a fejlesztőkhöz. Viszont megállapítható, hogy az ilyen és ehhez hasonló hibákat eredményezi a Telekom által forgalmazott eszközök "szénné" optimalizálása, ami már Symbianon megkezdődött és Androidon folytatódott, az egyedüli kivétel az IOS. Ott sem a Telekomon múlik, hanem az Apple zártságán és agresszív üzletpolitikáján.  A többi gyártó (Samsung, Huawei) sajnos még nem jutott el ide.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2019. 01. 10. at 14:42, abit írta:

Akkor lehetséges, hogy valóban eszköz-hiba. Az újabb táblagéped milyen márkájú és milyen típusú?

Az új készülék samsung galaxy tab s4.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Emma akkor szerintem az EMUI-al lehetett a probléma. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 1/10/2019 at 22:56, zoli62 írta:

Viszont megállapítható, hogy az ilyen és ehhez hasonló hibákat eredményezi a Telekom által forgalmazott eszközök "szénné" optimalizálása, ami már Symbianon megkezdődött és Androidon folytatódott, az egyedüli kivétel az IOS. Ott sem a Telekomon múlik, hanem az Apple zártságán és agresszív üzletpolitikáján.  A többi gyártó (Samsung, Huawei) sajnos még nem jutott el ide.

Sokszor amiatt (szolgáltatói ROM) vannak az ilyesféle problémák, pl. nincs update. Amúgy a Huawei T3 10 táblagépemen - T-nél vásárolt - a Huawei saját, módosítatlan, azaz nem szolgáltató ROM van rajta, és független a készülék. M5 esetében nem tudom, hogy ez hogy van. 🤷🏻‍♂️

A Huawei, Samsung szerintem nem fogja megtenni ezt a lépést, de kitudja, lehet később ez is változik. 😃

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most