Tamás

Huawei Mate 10 Pro

Kérdés

Sziasztok ! 

Tudja valaki , hogy mikor érkezik a Telekomnál a Android 9.0 pie frissítés a Huawei Mate 10 pro-ra ? 

Köszönöm:

Tamás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Szia,
Ezt pontosan előre nem tudjuk Neked megmondani, valószínűleg az ügyfélszolgálat se tudja a pontos dátumot. Tudomásom szerint Kínában novemberben adták ki rá a Pie-t. Frissítésekkel kapcsolatos infó itt.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Abit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Napokon belül... 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Az normális, hogy még mindig nem kaptam meg a frissítést?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Sajnos normális. Senki sem tudja pontosan, mikor lesz frissítés, elvileg a szolgáltatónak kéne tudni, mivel miatta húzódik el a fejlesztés, a gyártők az ő kérésére optimalizálják, aztán mindenki a másikra mutogat. Még a gyári szoftvereket is regionálisan terítik. A szolgáltatói kiadása ehhez képest másodlagos preferenciával bír.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, én semennyire sem értem ezt a titkolózást. mennyibe telne egy frissítési menetrend kirakása a gyártónál és a szolgáltatónál egyaránt? valószínűleg jóval kevesebbe, mint amennyit most a hasonló kérdések megválaszolására fordítanak. és semmi titkos nincs benne, vagy legalábbis én nem látok benne ilyet. max abból lehetne zavar, hogy a gyártó csoportosítja a telókat, és csoportok szerint ütemezve küldi a frissítéseket. így lenne benne tól-ig csúsztatás (a szolgáltatónak semmi köze a frissítés terítéséhez, azt a gyártó intézi, a szolgáltató max pár nappal késlelteti az egyedi verzió tesztelése miatt, hogy a saját appjai és főleg a spéci szolgáltatásai biztosan menjenek rajta)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

4 órája, teherwagon írta:

Hello, én semennyire sem értem ezt a titkolózást. mennyibe telne egy frissítési menetrend kirakása a gyártónál és a szolgáltatónál egyaránt? valószínűleg jóval kevesebbe, mint amennyit most a hasonló kérdések megválaszolására fordítanak. és semmi titkos nincs benne, vagy legalábbis én nem látok benne ilyet. max abból lehetne zavar, hogy a gyártó csoportosítja a telókat, és csoportok szerint ütemezve küldi a frissítéseket. így lenne benne tól-ig csúsztatás (a szolgáltatónak semmi köze a frissítés terítéséhez, azt a gyártó intézi, a szolgáltató max pár nappal késlelteti az egyedi verzió tesztelése miatt, hogy a saját appjai és főleg a spéci szolgáltatásai biztosan menjenek rajta)

Az a pár napos késleltetés a gyakorlatban inkább pár hónapos, a teljes optimalizáció miatt a tesztelésre annyi idő kevés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt az optimalizálás dolgot vágom én is, viszont azt nem, hogy a több ismerősöm is megkapta már, aki ugyan így telekomos mate 10 pro-t vett, én meg még mindig nem. Szóval már kint van a frissítés, csak valaki már megkapta és valaki még nem... Egy hónapja már az új rendszer fut náluk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Marnyur

A Huawei mobilok esetében IMEI alapján megy az update, talán még ezért nem kaptad meg a frissítést. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most