Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Huawei Mate 10 Pro


Tamás

Kérdés

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Sajnos normális. Senki sem tudja pontosan, mikor lesz frissítés, elvileg a szolgáltatónak kéne tudni, mivel miatta húzódik el a fejlesztés, a gyártők az ő kérésére optimalizálják, aztán mindenki a másikra mutogat. Még a gyári szoftvereket is regionálisan terítik. A szolgáltatói kiadása ehhez képest másodlagos preferenciával bír.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello, én semennyire sem értem ezt a titkolózást. mennyibe telne egy frissítési menetrend kirakása a gyártónál és a szolgáltatónál egyaránt? valószínűleg jóval kevesebbe, mint amennyit most a hasonló kérdések megválaszolására fordítanak. és semmi titkos nincs benne, vagy legalábbis én nem látok benne ilyet. max abból lehetne zavar, hogy a gyártó csoportosítja a telókat, és csoportok szerint ütemezve küldi a frissítéseket. így lenne benne tól-ig csúsztatás (a szolgáltatónak semmi köze a frissítés terítéséhez, azt a gyártó intézi, a szolgáltató max pár nappal késlelteti az egyedi verzió tesztelése miatt, hogy a saját appjai és főleg a spéci szolgáltatásai biztosan menjenek rajta)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, teherwagon írta:

Hello, én semennyire sem értem ezt a titkolózást. mennyibe telne egy frissítési menetrend kirakása a gyártónál és a szolgáltatónál egyaránt? valószínűleg jóval kevesebbe, mint amennyit most a hasonló kérdések megválaszolására fordítanak. és semmi titkos nincs benne, vagy legalábbis én nem látok benne ilyet. max abból lehetne zavar, hogy a gyártó csoportosítja a telókat, és csoportok szerint ütemezve küldi a frissítéseket. így lenne benne tól-ig csúsztatás (a szolgáltatónak semmi köze a frissítés terítéséhez, azt a gyártó intézi, a szolgáltató max pár nappal késlelteti az egyedi verzió tesztelése miatt, hogy a saját appjai és főleg a spéci szolgáltatásai biztosan menjenek rajta)

Az a pár napos késleltetés a gyakorlatban inkább pár hónapos, a teljes optimalizáció miatt a tesztelésre annyi idő kevés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...