Roland77

TV rendelés

Kérdés

160 válasz erre a kérdésre

Ma TALÁN sikerült pontot tennem a tv rendelési ügyem végére.Elkövettem azt a hibát hogy,január elején online rendeltem egy LG ......-készüléket.Január végén felhívtak hogy ez a készülék nincs készleten és azt sem tudják mikor lesz,és ha nem akarok tovább várni akkor válaszak inkább egy Samsungot,mondom jó legyen akkor Samsung.Ma felhivtam öket és azt mondják hogy sehol nem látják a rendelésem a rendszerükben, két dolgot tehetek, vagy megrendelem telefonon vagy újra  online. Megrendeltem telefonon mire közölték hogy ujabb 30 nap várakozási idő de természetesen sürgetik a dolgot.Erre azt feleltem hogy a 30 nap régen letelt már és ha jövö hét péntekig nincs itt a tv akkor ne fárasszák magukat mert sem a készüléket nem veszem át és a tv elöfizetésem is lemondom.Szerintetek mi lesz ebböl?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

akor te már sínen vagy:) az én történetemben az újabb csavar, hogy megkérdezte kedves telekomos hölgy, hogy miért nem regisztrálok TVGO-ra és akkor mobileszközről elvileg lehetne tv-t nézni, amíg megjön a készülék...csakhogy átmeneti technikai probléma miatt(ami szombat óta tart) nem lehet regisztrálni a TVGO-ra...azóta hívtak a műszakiak, de nekik sem sikerült a regisztráció:) komolyan mondom vicc ez a cég:)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A készülék már 1,5 órája megérkezett! A beállításán dolgozom, egyenlőre minden rendben, szép a kép, még szokni kell a méretét,de nem lesz nehéz. Egyébként 2 szemüveg, smart távírányitó is jár hozzá, ami meg is érkezett. /48H6400/. Azért, hogy ne legyen minden rendben a számlán rossz összeget állítottak be, hiába online rendeltem, telefonos részletet írtak. Így nem tudom elfelejteni a 1412-öt, már meg is reklamáltam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
beszélsz össze-vissza, meg jó hogy nem rendelsz mert nem is tudsz, mert semmi közöd a szolgáltatóhoz (saját magad írtad már, hogy tiplit vertél, ugye ******?)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

akkor te a szerencsések közé tartozol!!

én jan. 10 én rendeltem azota semmi!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Hát én az itt leírtak alapján azthiszem, hogy a Telekomtól ezek után nem rendelek webwn tévét sem!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Tudom ott is probálgatom de vagy sehol semmi vagy nincs vonal a mail-re meg fényévekbe tellik mire legutobb is választ adtak és azzal se voltam előrébb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

El vagyok képedve! 

Ennyi negatív hozzászólás után, most hívtak: holnap szállítják a készüléket. /48H6400/

Nagyon kíváncsi vagyok.  Rendelés jan 27.-e, /on-line/, egyeztetés febr. 2.-a.

Ezek szerint felgyorsultak az események, kívánom, hogy Ti is így járjatok.

Alapjáraton kb ennyi az átfutási idő,ha minden rendben és készlet is van és a rendszer sem térdel le,tehát 1-2 hét. :manhappy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Gratulálok:)

akkor talán énis megkapom lassan, szintén január 27-én rendeltem, szintén azt a a készüléket......

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

El vagyok képedve! 

Ennyi negatív hozzászólás után, most hívtak: holnap szállítják a készüléket. /48H6400/

Nagyon kíváncsi vagyok.  Rendelés jan 27.-e, /on-line/, egyeztetés febr. 2.-a.

Ezek szerint felgyorsultak az események, kívánom, hogy Ti is így járjatok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

az aranyat érö szavak! :

Köszönjük, hogy a lenti kérdéssel ügyfélszolgálatunkhoz fordult 2015. február 10-én

Ügyintézőnk hamarosan válaszol megkeresésére! Addig is szíves türelmét kérjük és figyelmébe ajánljuk további elérhetőségeinket, valamint Gyakori Kérdéseinket, ahol hasznos információkat talál mobil és otthoni szolgáltatások témakörökben.
Üdvözlettel:
Telekom

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

az baj hogy a tájékoztatás részükröl mindig elmarad!!

ha én nem hivom öket akkor még mindig itt ülök és nem tudok semmit nem mint ha igy tudnék valamit is!!

20 hivás  10 ügyintézö 10 eltérö válasz!! és a végén a büvös mondat! : várjak még pár napot! 

30 nap után még mindig várjak!!

nevetséges

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

az nem lehet hogy 30 nap van az olvasásra + 30 nap a válaszra.  most végignéztem az ászf-et és összesen harminc napjuk van mindenre (iktatás, olvasás, kivizsgálás, megoldás, válaszadás stb.), ha vmi miatt kicsúsznak arról tájékoztatniuk kell az ügyfelet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

én kb 20 alkalommal beszéltem velük ,indig más választ kaptam!!

a tel. számlám a csillagos égig ér!! 

30 nap letelt és semmi érdemleges válasz!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

mindenképp visszajelzek!!

pár napot kértek még!!! de pontosat nem tudott mondani!

dolgoznak a szakik rajta!! :smileyvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

jóváíráson már túl vagyunk.....3500ftot jóváírtak , igaz, nekem még bőven nem járt le a 30nap.....

Január 27-éln rendeltem, de azt mondják február 6-án rögzítették be az igényt-elvileg onann ketyeg a 30nap....tehát az én esetemben még ráérnek.....

na majd számolj be, veled mi újság, kérlek jelezd ha valami csoda folytán megjönne a készüléked....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

nekem azt mondták most hogy lejárt a 30 nap felajánlanak egy 5000 Ft os jováirást

igaz elötte felvetettem a fogyasztó védelem felé jelzést is amin nagyon gondolkodok

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

nem akarlak elszomoritani de január 10-én rendeltem és még semmi jele hogy hoznák!!

ma is leráztak informatikai hibára hivatkozva!

volt már olxan hogy : tul sok rendelésük van , rendszerhiba, nem tudom, megsürgetem !!!

ezeket kapom válaszul felváltva!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát ez biztató.....nah mindegy, most már kivárom, de lehet előbb fogok korai cseresznyét enni, mint tv-t nézni:)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

szia

Én január 10 .én rendeltem tölük Tv készüléket 

hetek óta hitegetnek minden ügyintézö mást mond hazudoznak össze vissza és ma azt a választ kaptam hogy informatikai hiba van amiatt nem tudják a futárszolgálatnak átküldeni az igényt!!

várjak még pár napot!! vagy mondjam vissza a rendelést!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most