Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

954 válasz erre a kérdésre

Spec1-2 viszont bukta vagy az is marad?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Én párszor már hosszabbítottam. Próbáltak győzködni az IPTV - ről, de mondtam, hogy felejtős. Amíg itt réz lesz, addig marad a SAT. Az árak kicsit növekedtek pár száz forintal, mivel az akkor épp induló Super Családi HD csomagra is váltottam, nem csak sima hosszabbítás volt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

SatTv-t lehet hűséggel hosszabbítani?  A jelenlegi árak maradnának vagy változhatnak?

Esetleg speciális ár van hozzá több szolgáltató által elérhető területen? Drágulás esetén menni kell....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, zoloka1984 írta:

mikor frissül a kínálat éjjel majd?

• 2018. január 9-én 00:00 és 08:00 között: Országos érintettséggel

A munkák következtében rövidebb idejű szolgáltatás kiesés várható az IPTV, TVGO, DVB-S , DVB-C szolgáltatásoknál.

• 2018. január 10-én 00:00 és 08:00 között: Országos érintettséggel

A munkák következtében rövidebb idejű szolgáltatás kiesés várható a DVB-S szolgáltatásban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

az nagyon jó! végülis nem egy nagy változás lesz ugy hogy mind1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zoloka1984

Nyolcadikán majd

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

mikor frissül a kínálat éjjel majd?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ontopic van most a t-nek nyitott csatorná akciója műholdas tvn? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

https://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99700155.TV

Valahol olvastam hogy nem igazán bírságoltak, mert nem ellenőrizhető. A szöveg alapján legalább 1 ot perc alatt lévő válasz elég. Szóvál kikerülhet ő, a kérdés hogy az törvények megfelelőseg vagy az ügyfelek megtartása a cél. Attól hogy nyitva egy ajtó, nem szabad bemenni rajta, kikerülni a törvény szellemét pont olyan mint bemenni máshoz engedély nélkül, és olyan érv hogy más se csinálja az felrebeszeles, a tényeken nem változtat és semmitől sem mentesít.  A visszahívási rendszer jobb a szolgáltatónak és az ügyfélnek is,  de látható hogy a t-nek ez magas. Nem is törekszik a nívós szolgáltatásra

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@anonymus

Igen ez meg van, de engem igazából maga a jogi megfogalmazás érdekelne. Paragrafusról paragrafusra. Azt eddig nem találtam. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bocsi fiúk megyek vidékre, majd utána valaszolgatok

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@anonymus

Pontos számát nem tudod vagy egy linket ahol teljes egészében le van írva? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, btz írta:

Szerintem a törvény hatálya ki sem terjed a Telkomra, de nem tudom pontosan melyik ez a törvény?

Éppen ezért írtam hogy újra kéne olvasni a törvényt, mert vannak eltérések azért. Pl más szabályok vannak egy távközlési cégre és egy egyetemes szolgáltatóra. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
14 perce, anonymus írta:

Gondolom a fel kell venni a telefont x perc alatt ? Ha igen akkor azt a törvényt újra kéne olvasni mert kb sehol nem foglalkoznak vele.

Szerintem a törvény hatálya ki sem terjed a Telkomra, de nem tudom pontosan melyik ez a törvény?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ergo bűnözőnek titulálsz ? Faxa...  Ugye azt tudod hogy a T-nek Magyar határokon belül van a call centere és nem a románoknál araboknál meg egyéb helyeken. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, anonymus írta:

Gondolom a fel kell venni a telefont x perc alatt ? Ha igen akkor azt a törvényt újra kéne olvasni mert kb sehol nem foglalkoznak vele.

Ez hozzáállás kérdése, valamint az sosem érv hogy más se tartja be,  tudom a bűnözők szeretnek ezzel félreérvelni. Több szolgáltató  legalább megcsinálta a visszahívást, ahol kevesebb emberrel lehet jobb szolgáltatást nyújtani.  Jelenleg ezzel a T a legelmaradottabb üsz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 perce, btz írta:

Törvényi? Pontosan melyik is? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 perce, acel írta:

Teljesen érthető, a visszahívást kérek menüpont hiánya nem nagyon.  Egyébként az ünnepnap nem mentesít a törvényi kötelesség alól egy céget sem.

Törvényi? Pontosan melyik is? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, acel írta:

Teljesen érthető, a visszahívást kérek menüpont hiánya nem nagyon.  Egyébként az ünnepnap nem mentesít a törvényi kötelesség alól egy céget sem.

Attól még darabra sokkal kevesebb ember dolgozik, egyszerre meg nem tudnak 2-3 emberrel beszélni.  + Kisebb cégnél nincs 0-24 ügyfélszolgálat se!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
44 perce, anonymus írta:

Remélem azt valamennyire megérted hogy 27-ig csökkentet mennyiségben dolgoznak a T-nél. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Remélem azt valamennyire megérted hogy 27-ig csökkentet mennyiségben dolgoznak a T-nél. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, anonymus írta:

Telekom mobil alkalmazás?

az lesz belőle...
csak azt tudnám, hogy az mit kezd ezzel a problémával, akinek nincs okostelefonja, és unja a magenta színű zenét...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: altermanus
Véleményem kifejtése

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Roli82

Akkor ebben visszafejlődés van, mert közel egy éve még lehetett. Most felmenve már tényleg nem lehet leadni a hibát. A felületet teljesen átalakították, szerintem előnyére, csak minusz egy funkció tűnt el belőle, ami a legfontosabb lenne. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
13 perce, btz írta:

@altermanus

Még a böngészőben elérhető online felületen is megteheted, természetesen azonosító adataid megadása után. 

Ott nem tudja. Csak a korábbi lezárt jegyeit tudja megnézni, illetve ha van nyitott jegy azt látja illetve újra  is nyithatja ha nem lesz jó a hiba elhárítás. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most