Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

953 válasz erre a kérdésre

45 perce, Roli82 írta:

2017. Február 1-jét követő megrendelés esetén az első merevlemezes set top box bérleti díja 1.550 Ft-ról 1.100 Ft-ra csökken!

2017. Április 1.-től

Megszüntetésre kerül a SAT TV  2. és 3. merevlemezes set top box bérbevételének lehetőségét új megrendelés esetén.

Az első hír az jó,de a második,mintha nem tervezne hosszú távra sat esetén. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2017. Február 1-jét követő megrendelés esetén az első merevlemezes set top box bérleti díja 1.550 Ft-ról 1.100 Ft-ra csökken!

2017. Április 1.-től

Megszüntetésre kerül a SAT TV  2. és 3. merevlemezes set top box bérbevételének lehetőségét új megrendelés esetén.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 órája, Anettka írta:

Nem jelentek meg a csatornák és hibaüzenetet írt ki, illetve a dátum visszaugrott 1970. 01. 01. 00:01-re. Ezért áramtalanítottuk a modemet, kiszedtük a kártyát, de semmi változás.  Ezért rámentem a gyári visszaállításra. Azóta annyi van, hogy kérdezi a nyelvet, rámegyek hogy magyar. Utána szoftver keresése, beállítások ellenőrzése, csatorna adatbázis ellenőrzése, ezután ismét semmi, hanem megint kezdi elölről h nyelv kiválasztása és stb stb, de nem lép tovább. Mi lehet a probléma? Hogyan lehet orvosolni?

Csak is a 1412,be kell jelenteni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem jelentek meg a csatornák és hibaüzenetet írt ki, illetve a dátum visszaugrott 1970. 01. 01. 00:01-re. Ezért áramtalanítottuk a modemet, kiszedtük a kártyát, de semmi változás.  Ezért rámentem a gyári visszaállításra. Azóta annyi van, hogy kérdezi a nyelvet, rámegyek hogy magyar. Utána szoftver keresése, beállítások ellenőrzése, csatorna adatbázis ellenőrzése, ezután ismét semmi, hanem megint kezdi elölről h nyelv kiválasztása és stb stb, de nem lép tovább. Mi lehet a probléma? Hogyan lehet orvosolni?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Anettka

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi, megcsináltam mindent, de ugyanúgy maradt. Utánanézek a cégnél.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Van több box is a háztartásn vagy csak egy? Ha van több box is, akkor ellenőrizd, hogy azokon is tapasztalható e a hibajelenség.

Ellenőrizd le a kábeleket, nem e lazultak ki. A boxtól a paraboláig nincs e törés vagy szakadás a kábelen. Ellenőrizd, hogy a parabolánál a fej egységben is megfelelően van e becsavarva a kábel, nem e lazult ki. Ellenőrizd, hogy mincs e a parabolán olyan dolog, ami zarhatja a vételt.

Próbálj meg egy gyáribeállítást is csinálni a boxon.

Ha a fentiek által a probléma nem javul, akkor a 1412-n jelentsd be a hibát

Pontosan akkor milyen hibaüzenet jelenik meg, melyik csatornáknál? Gyenge jelszint, Nincs aktiválva. Melyik megy simán hibaüzet nélkül?

A box menürendszerében lekérdezhető a jelszint és a jelminőség. Ezek értéke mennyi beked?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdvözlet!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy a műholdas tv-n miért jelenik meg napok óta több csatornánál az az üzenet, hogy gyenge vételi jelszint? PL: History HD, Travel HD, stb. A többi csatorna simán jön, ezeknél pedig nem az az üzenet, hogy nincs aktiválva.

Köszönettel:

GB

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia

SMS-t Kaptál róla vagy csak emailt? mert az sms-t a lényeg. 
Hát műszakival kapcsolatban személyesen nem sokat tudnak mondani ott inkább az értékesítés megy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azonnal vissza írtam a mailra, hogy a hiba nem hárult el, de nem válaszoltak! Most bementem személyesen egy thome pontra, azt mondták hogy még ma kijönnek, de már nem hiszek benne, háromnegyed öt! Elszomorító mennyire nem kezelik az ügyeket!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia

És mikor ma felhívtad akkor mit mondtak, mert ha már volt az első sms hogy elhárult a hiba, akkor a frissítés  nem volt elég akkor kellenek a kártya adat és ha az  utána se segít akkor viszont már kifognak menni és a helyszíne vagy STB csere lesz vagy ö hívja fel a központot. Ászf szerint 72 órán belül kell elhárítani a hibát. Viszont az megkapód az első sms-t, hogy a hiba elhárult utána, amíg te vissza nem jelezel, hogy nem oldódót meg a hiba az nem tartózik a 72 órába.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincs személyes kontakt csak gép, amivel nem lehet megbeszélni semmit! Már mindent kipróbáltam! Kihúztam az áramból, kivettem a kártyát, de csak azt írja ki, hogy "nincs jogosultságom(12)! Ezt a ***** társaságot meg nem lehet elérni sehogy! 6.-án is bejelentettem a hibabejelentőbe és ma is, de a kutya nem reagál rá! Azt hiszem felbontom a szerződést és vigyék p...-be a beltéri szarjukat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia

HA SAT szolgáltatásról van, szó akkor próbáld ki a kártyát kivenni  visszatenni. Ha az nem segít, még megpróbálkozhat a gyári beállítással is esetleg. Ha egyikse segít akkor a 1412 4/2 alatt tudnak rá frissítést küldeni csak a box és a kártya számát érdemes nekik közbe lediktálni  hogy a frissítés nem segít, akkor tudják megnézni, hogy jólvan e párosítva.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szeretném kérdezni, hogy a kicserélt tv beltéri egysége miért nem működik? Azt írja ki a tv, hogy nincs jogosultságom(12)! Ez van három napja és persze senkivel nem lehet kommunikálni! Milyen cég az, akinek nincs személyes kontaktja?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
28 perce, acel írta:

1, mert elllopod areszkessetekbetörőket ha fel tudod venni tvvel , és nem veszed meg a méregdrága felvevős boxot.
2, akkor támogatni kell 1miilió féle tv-t és conax modult, ami vagy működni fog vagy nem
3 csak, mert megteheti és nem veszt vele felhasználót

53 perce, anonymus írta:

De szerezz egy conax modult bele ès probáld ki hátha de. A T tuti nem ad el ilyet

1 órája, anonymus írta:

Mert nem, erre nem lehet nagyon mást mondani. Meg akar válni a cégcsoport a sat tv-töl kb egyik kedvezmény csomagban sincs benne, nem vásárolnak/bérelnek több helyet a műholdon. Tavaly Decembertől nem hosszabbítható interaktív sat  szolgáltatás hűsége se. 

Értem. Köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
51 perce, IVGG írta:

Ez elég gyors volt. És miért nem?

Tőlünk nyugatabbra akkor miért nem kell STB a SAT szolgáltatáshoz (pl. Sky)?

Szerintem a Telekomnak is megérné, hiszen nem kellene ennyi STB-t kihelyeznie.

1, mert elllopod areszkessetekbetörőket ha fel tudod venni tvvel , és nem veszed meg a méregdrága felvevős boxot.
2, akkor támogatni kell 1miilió féle tv-t és conax modult, ami vagy működni fog vagy nem
3 csak, mert megteheti és nem veszt vele felhasználót

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De szerezz egy conax modult bele ès probáld ki hátha de. A T tuti nem ad el ilyet

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mert nem, erre nem lehet nagyon mást mondani. Meg akar válni a cégcsoport a sat tv-töl kb egyik kedvezmény csomagban sincs benne, nem vásárolnak/bérelnek több helyet a műholdon. Tavaly Decembertől nem hosszabbítható interaktív sat  szolgáltatás hűsége se. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 perce, anonymus írta:

nem

Ez elég gyors volt. És miért nem?

Tőlünk nyugatabbra akkor miért nem kell STB a SAT szolgáltatáshoz (pl. Sky)?

Szerintem a Telekomnak is megérné, hiszen nem kellene ennyi STB-t kihelyeznie.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintetek lehetne kezdeményezni, hogy "CA modul + kártya"-párossal is lehessen használni a SAT TV-t? - Tudtommal erre jelenleg nincs lehetőség.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

DerMedve.

Amit írtál problémát, nálam is jelentkezett.

Nem is értem, hogy miköze egy merevlemezre rögzített felvételnek a csatornák változásához. Ilyen bénául meg csinált programot, szégyelném magam. Bízom benne, hogy a Telekomtól olvassák a forum hozzászólásokat.

Kétlem, hogy érdemi válasz jön majd.

Úgy néz ki, hogy a Telekom követi a 2-3 évvel ezelőtti U... direct akkor jelentkezett problémáját. Azóta megoldották.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: B.Jocó

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Interaktív Sat TV előfizetésem van felvétel opcióval. A 2107. januári csatorna módosítások után a felvett műsorokat nem lehet visszanézni.

Hiba üzenet "A  tartalom lejárt".

Havi 1000 ft- a semmiért?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most