jozsi71

Set Top Box

Kérdés

870 Forint/ ho a 2-ik belteriert mas szolgaltatoknal meg 200 Forint/ho (**** tv) Telekomnal is lehetne olcsobb!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

870 Forint/ ho a 2-ik belteriert mas szolgaltatoknal meg 200 Forint/ho (**** tv) Telekomnal is lehetne olcsobb!!!

Efik előtt ott a döntés kell-e ennyiért vagy sem. A **** kicsit más képpen képzi a árait. :smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azon gondolkodtam, hogy ha nem kérek felvevős opciót, akkor az első box ingyen van és minden további 870 havonta....

Ha kérek felvevős boxot, akkor úgy szerepel a számlán, hogy "Első vevőegység Felvétel opcióval" és 1100 Ft.... ha kell még egy beltéri, akkor 870 Ft pluszban. A második és harmadik beltéri nem merevlemezes, hanem az a típus pontosan, mintha nem kérnék felvevős opciót. Tehát ha jól értem és előfizetek egy prémium kiegészítő szolgáltatásra, akkor nem jár nekem egy box se ingyen. Hanem 1100+870 ha két box kell. Tehát nekem nincs első ingyenes boxom és pluszba egy felvevős opció. Ezt csak én érzem kicsit hülyeségnek?

Na ez jó kérdés,valószínű azért van ez így mert a elsődleges box a pvr-es ígye azért meg fizetni kell , utánna a már a második is fizetős.Nekem is így van van egy pvr és sima boxom,de a árkébzést én se értem,mindegy ez így van itt. :smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A felvételi funkcióért (mint lehetőségért) fizetsz és nem az stb-ért a pvr-es esetében..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A felvételi funkcióért (mint lehetőségért) fizetsz és nem az stb-ért a pvr-es esetében..

Köszi,mostmár ez is tiszta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rosszul fogalmaztam, én is a PVR funkcióra gondoltam .Az IPTV bevezetése után egy ideig ez díjmentes volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én inkább a minőségre szavazok, például egy 30 Mbs sávszélességű internetet, IPTV Családi csomagot, digitális A lapcsomag telefont tartalmazó előfizetés  kb.6000 Ft/hó. Ebbő nálunk, mint az ország sok helyén, csak az optika hiányzik.Ár/érték arányban jobb, mint konkurrens szolgáltatók ajánlata. Árban természetesen nem ez a legolcsóbb és sokan az alapján döntenek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azon gondolkodtam, hogy ha nem kérek felvevős opciót, akkor az első box ingyen van és minden további 870 havonta....

Ha kérek felvevős boxot, akkor úgy szerepel a számlán, hogy "Első vevőegység Felvétel opcióval" és 1100 Ft.... ha kell még egy beltéri, akkor 870 Ft pluszban. A második és harmadik beltéri nem merevlemezes, hanem az a típus pontosan, mintha nem kérnék felvevős opciót. Tehát ha jól értem és előfizetek egy prémium kiegészítő szolgáltatásra, akkor nem jár nekem egy box se ingyen. Hanem 1100+870 ha két box kell. Tehát nekem nincs első ingyenes boxom és pluszba egy felvevős opció. Ezt csak én érzem kicsit hülyeségnek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Régebben a PVR boxnak nem volt külön díja, a szerencséseknek most is így van. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Imádim az ilyrn mért nen adják olcsóbban, mert a **** is olcsón adja hszeket.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most