László

Dual sim

Kérdés

Nem igazán értem miért nem lehet dual sim-es telefont kapni telekomnál...Kénytelen vagyok két telefont használni az üzleti és magán ügyekhez, vagy függetlent venni. Ez miért is jó nekem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Hello Richy, megnéztem, a linken írt telók jellemzőinél is kártyafüggetlenség szerepel, így ha azok közül választatsz, tuti független telót kapsz (az általad említett helyeken a fent, korábban írtak miatt lehetett bizonytalanság)...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A weblapon ez olvasható.

A Dual SIM-es készülék korlátozás nélkül használható más szolgáltató kártyájával is.

http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/1321/vasarolhatok_a_telekomtol_dual_sim_kartyas_keszuleket_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=8

Az üzletbn és a telefonos ügyfélszolgálaton viszont azt mondják, hogy nem használható idegen SIM-el.

Mia z igazság?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, László írta:

Köszönöm! Kérdeztem a shopban és nem tudtak róla:)  Máskor ide jövök először.  Ez azonban nano shimes -nem tudod, hogy micro sim-es van-e? Nem tudok szűrni a kínálatra...

Ahogy Htbryan írja a CAT telefon is dual simes viszont nem micro hanem normál. Dual micro simes nem találtam :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Úgy tudom a CAT telefonok is dual simesek, de azokból készleten gyakorlatilag sosincs:)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm! Kérdeztem a shopban és nem tudtak róla:)  Máskor ide jövök először.  Ez azonban nano shimes -nem tudod, hogy micro sim-es van-e? Nem tudok szűrni a kínálatra...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 órája, László írta:

Nem igazán értem miért nem lehet dual sim-es telefont kapni telekomnál...Kénytelen vagyok két telefont használni az üzleti és magán ügyekhez, vagy függetlent venni. Ez miért is jó nekem?

Van a kínálatban Dual SIM-es kártyafüggetlen telefon pl Honor 7

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 órája, László írta:

Szolgáltatónak nem éri meg dual telefont forgalmazni, mert az elsődleges érdeke az, hogy egy telefont a saját hálózatán használjanak, viszont ezeknek a készülékeknek ugyanakkor hálózatfüggetleneknek kellene lennie, hogy ki lehessen használni a két kártyahely előnyeit.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most